Miłość

Badoo na miłość? Wady i zalety korzystania z serwisu

Wiele par zawdzięcza swoje poznanie portalowi randkowemu. Mając na świeczniku kilka z nich warto wspomnieć o portalu Badoo. Dlaczego? Badoo to platforma, która powstała w celu skupienia jak największej ilości użytkowników w jednym miejscu.

Wszystko po to, aby znaleźć tą drugą połówkę. Takim miejscem ma być internet.

Logowanie do serwisu sprawia, że w minutę możesz rozpocząć nową konwersację. Co oznacza, że z czasem podwajasz swoje szanse na rozpoczęcie związku. 

Plusy i minusy Badoo

Polacy, którzy wybierają formę poznawania kobiet i mężczyzn przez internet chwalą to, że w ciągu dnia, możesz rozmawiać z dziesięcioma osobami zupełnie za darmo. Tym samym swobodnie korzystać z czatu.

Pośród dodatkowych zalet znajduje się to, że portal ze względu na pokaźną liczbę użytkowników, umożliwia łatwiejsze dotarcie do osób, którymi jesteśmy zainteresowani.

Niestety użytkownicy często skarżą się na to, że są „zasypywani” płatnymi opcjami i sposób takiego nakłaniania jest dla nich minusem. Zdarzają się również przypadki udostępniania kontaktów z listy adresów mailowych z poczty i przesyłanie im zaproszenia do korzystania z serwisu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *