Miłość

Co ma w sobie aplikacja Tinder że przyciąga tylu użytkowników

Według badań aplikacja mobilna Tinder posiada miliony użytkowników. Na przełomie 2014 i 2015 roku aplikacja zyskiwała ilość biliona swipeów w ciągu zaledwie jednego dnia.

Ludzie z przeróżnych zakątków świata zwariowali na punkcie tej randkowej aplikacji.

Niektóre portale internetowe miały niestety podzielone zdania. Jedne z nich wypowiadały się o Tinderze w samych superlatywach. Inne beształy i nie zachowywały na nim suchej nitki.

Tinder jednak suma sumarum wniósł wiele dobrego.

Czy związek Tinderowy ma szansę na przetrwanie?

Wiele osób odkryło tam przyjaciół. Niektórzy nawet zakończyli nową znajomość przypieczętowaniem jej ślubem.

Jednak jak to zwykle staje się z takimi aplikacjami i portalami społecznościowymi, po pewnym czasie użytkownicy postanowili używać jej w rezultacie jako opcji one night stand.

Tak więc Tinder oferuje szeroki wachlarz, tego co możecie znaleźć.

Część osób ma ugruntowane już podejście i z chęcią korzystają ze znajomości na jedną noc. Inni szukają głębszych znajomości. Głębsze znajomości mają szansę na przetrwanie dłuższy czas.

Wiele użytkowników chwali aplikację jako formę nawiązania interesujących znajomości. Często konwersacje na Tinderze okazują się być na poziomie. Można spodziewać się również tak zwanego „normalnego” poznawania się.

Pojawiają się rozmowy o życiu na co dzień czy rozmowy o zainteresowaniach. Jest tu sporo miejsca na pogawędkę o naszym hobby. Przez jakiś czas nawet nie musi dochodzić do spotkania.

Coraz częściej możliwość pogaduch na tematy przyziemne oraz ciekawość poznania nowych kontaktów przybiera na mocy. I potrafi nabierać głębszego charakteru z czasem.

One Comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *