mika baumeister 4xChyRlbyWM unsplash
Miłość

Czy Tinder przebija poszukiwania Face To Face?

Na przełomie ostatnich lat większości z osób obiło się o uszy określenie Tinder.

Czym zatem jest Tinder? Jest to aplikacja mobilna, która umożliwia poznawanie nowych ludzi. Aplikacja ta została stworzona z myślą o ludziach, którzy w ten sposób chcą znaleźć łatwiejszy sposób na umawianie się na randki. 

Czy Tinder przebija poszukiwania face to face?

Jak się okazuje w dzisiejszych czasach zawieranie znajomości znacznie łatwiej przychodzi nam poprzez internet niż poprzez znajomości w życiu codziennym.

Z czego to wynika? Ku zdziwieniu Otóż w pędzie, jakie serwuje nam czasami życie czasami znacznie szybciej jesteśmy w stanie zapoznać kogoś nowego. A do nowych osób jesteś w stanie dotrzeć za pomocą jednego kliknięcia.

Czy to dobry sposób? Na pewno skuteczny. Tym bardziej jeśli masz jasno określony cel swojego „huntingu”.

austin distel 2vCqH34PqWs unsplash scaled

W jaki sposób rozpocząć poszukiwania?

Aby zbudować swój profil pod kątem odpowiednich oczekiwań wystarczy, że się zarejestrujesz. Po zalogowaniu można stworzyć galerię zdjęć dodając swoje ulubione fotki, którymi chciałbyś zainteresować drugą osobę.

Możesz uzupełnić profil poprzez wpisanie kilku zdań opisujących Twoją osobę. Tak zaczyna się cała przygoda z Tinderem.

Użytkownicy Tindera mogą nawzajem oglądać swoje profile, dają sobie „serduszka” lub „x” w zależności czy podoba nam dana osoba.  Często  w tym momencie pojawia się ta chwila zaciekawienia kto stoi po drugiej stronie ekranu.

Następnie na podstawie takich wyborów z rodzaju „tak” lub „nie” Tinder dopasowuje pary. Aplikacja, ta do tej pory zyskała milion użytkowników, którzy chętnie z niej korzystają jako szybka droga do zapoczątkowywania nowych znajomości.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *