Facet- romans z żonatą kobietą

Romans
Anna Yakimova/ 123rf.com

W świecie uczuć, bardzo rzadko można mówić o jakichkolwiek konwenansach. W momencie kiedy już nam się wydaje, że coś jest zupełnie niemożliwe, okazuje się, że to się właśnie wydarzyło. Jeszcze całkiem niedawno, wiele związków czy też zachorowań związanych z miłością nie miałoby racji bytu. Dziś jednak okazuje się, że tak jak błyskawicznie postępują zmiany w technice, tak i ta sfera życia człowieka wciąż ulega zmianom.

Romans z żonatą kobietą – czy warto?

Powszechnie wiadomo, że to częściej kobiety ulegają miłosnym uniesieniom i dają się wciągnąć w trudne romanse oraz szczególnie kłopotliwe sytuacje mające związek z uczuciem miłości. Pomimo, iż rzeczywiście zdarza się to stosunkowo częściej, nie oznacza to jednak, że panowie do tego rodzaju sytuacji nie dopuszczają. Sytuacją tego rodzaju może być romans mężczyzny z kobietą posiadającą męża. Panowie, znacznie częściej niż panie, czują pewien rodzaj solidarności  z innymi osobami płci męskiej aniżeli panie. To mężczyźni znacznie gorzej się czuja, nawiązując romans z kobietą posiadającą męża. Dla kobiet znacznie rzadziej stanowi to poważny problem.

Romans z żonatą kobietą – jak kończy się romans?

Prawdą jest również fakt, iż tego rodzaju romanse nie kończą się zbyt dobrze. Niestety, ale w większości przypadków, dojść może do rozwodów a z pewnością poważnych kłopotów, w małżeństwie. Życie lubi nam płatać figle, możemy więc być pewni, że w związku z sytuacją  że podczas takiego romansu z pewnością szczególnie będzie nam zależało aby go ukryć, efekt będzie zupełnie odwrotny. Tego rodzaju romansów nie warto zaczynać, nawet gdy kobieta posiadająca męża jest szczególnie atrakcyjna.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.