Romans
Miłość

Facet- romans z żonatą kobietą

W świecie uczuć, bardzo rzadko można mówić o jakichkolwiek konwenansach. W momencie kiedy już nam się wydaje, że coś jest zupełnie niemożliwe, okazuje się, że to się właśnie wydarzyło. Jeszcze całkiem niedawno, wiele związków czy też zachorowań związanych z miłością nie miałoby racji bytu. Dziś jednak okazuje się, że tak jak błyskawicznie postępują zmiany w technice, tak i ta sfera życia człowieka wciąż ulega zmianom.

Romans z żonatą kobietą – czy warto?

Powszechnie wiadomo, że to częściej kobiety ulegają miłosnym uniesieniom i dają się wciągnąć w trudne romanse oraz szczególnie kłopotliwe sytuacje mające związek z uczuciem miłości. Pomimo, iż rzeczywiście zdarza się to stosunkowo częściej, nie oznacza to jednak, że panowie do tego rodzaju sytuacji nie dopuszczają. Sytuacją tego rodzaju może być romans mężczyzny z kobietą posiadającą męża. Panowie, znacznie częściej niż panie, czują pewien rodzaj solidarności  z innymi osobami płci męskiej aniżeli panie. To mężczyźni znacznie gorzej się czuja, nawiązując romans z kobietą posiadającą męża. Dla kobiet znacznie rzadziej stanowi to poważny problem.

Romans z żonatą kobietą – jak kończy się romans?

Prawdą jest również fakt, iż tego rodzaju romanse nie kończą się zbyt dobrze. Niestety, ale w większości przypadków, dojść może do rozwodów a z pewnością poważnych kłopotów, w małżeństwie. Życie lubi nam płatać figle, możemy więc być pewni, że w związku z sytuacją  że podczas takiego romansu z pewnością szczególnie będzie nam zależało aby go ukryć, efekt będzie zupełnie odwrotny. Tego rodzaju romansów nie warto zaczynać, nawet gdy kobieta posiadająca męża jest szczególnie atrakcyjna.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *