Historia Kasi - jak łatwo zapomnieć się na imprezie...
Miłość

Historia Kasi – jak łatwo zapomnieć się na imprezie…

Na pewno każdy z nas choć raz w życiu przeżył niezapomnianą imprezę, na której zabawa była doskonała i nie brakowało również alkoholu. Taka będzie także ta historia, która opowiada o przypadku pewnej dziewczyny.

Był piękny, sobotni wieczór gdy Kasia wraz z przyjaciółkami postanowiła udać się na spontaniczną imprezę. Dziewczyny były w młodym wieku, ponieważ każda z nich niedawno skończyła osiemnaście lat. Wiadomo, że tak młode osoby lubią dobrą zabawę oraz imprezy zakrapiane alkoholem. Korzystając z wolności, jaką daje im pełnoletność, postanowiły zabawić się wieczorem.

Po przybyciu na miejsce spotkały bardzo wielu znajomych. Jak to zazwyczaj bywa na tego typu imprezach, nie brakuje alkoholu. Dlatego Kasia wraz z przyjaciółkami rozpoczęła zabawę już od pierwszego, mocnego drinka. Jednak dziewczyna pomimo tego, że impreza się rozkręcała i zabawa była coraz lepsza, ciągle nie mogła poczuć tego klimatu. Nieustannie czekała na telefon swojego wieloletniego chłopaka, który jest jej pierwszą miłością. Niestety Marek w końcu po kilku nieodebranych połączeniach oddzwonił do dziewczyny z wiadomością, że nie będzie go na imprezie, ponieważ wypadła mu ważna sprawa.

To wytłumaczenie zabolało Kasię, dlatego postanowiła ukoić swoje smutki w alkoholu. Jak powszechnie wiadomo, mocne drinki pozwalają bardzo szybko zapomnieć o trapiących nas problemach, dlatego zdenerwowana i rozżalona dziewczyna sięgała po kolejne. Nagle niespodziewanie poznała bardzo atrakcyjnego Fabiana, który już od pewnego czasu jej się przyglądał.

Chłopak nie ukrywał, że dziewczyna wpadła mu w oko, ponieważ Kasia była bardzo atrakcyjną kobietą. Po chwili namiętnego tańca i na skutek wypicia zbyt wielu mocnych drinków, para zdecydowała się udać razem do toalety. Tam w przypływie namiętności Kasia nieświadomie zdradziła swojego wieloletniego chłopaka. Niestety ta historia nie ma szczęśliwego zakończenia, ponieważ Marek, gdy dowiedział się o zdradzie, natychmiast zostawił swoją wieloletnią dziewczynę.

Z pewnością wielu z was po przeczytaniu tej historii zapyta, jak zapomnieć się na imprezie? Czy jest to w ogóle możliwe? Na przykładzie tej dziewczyny powinniście pamiętać, iż z całą pewnością jest to możliwe. Zbyt duża ilość alkoholu zwłaszcza w przypadku młodego człowieka może doprowadzić do wielu nieprzewidzianych zdarzeń, których w przyszłości możemy bardzo żałować.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *