Jak uwieść dojrzałą kobietę?
Miłość

Jak uwieść dojrzałą kobietę?

Dojrzałe kobiety bardzo często pociągają młodych mężczyzn. Powodem jest przede wszystkim doświadczenie, zdecydowanie czy niezależność. Ważne jest to byś odpowiedział sobie na pytanie czego tak naprawdę chcesz? Jeśli już będziesz wiedział możesz zacząć się zastanawiać – jak uwieść dojrzałą kobietę.

Jeżeli to ma być zabawa, spełnienie obopólnych potrzeb seksualnych musisz do tematu podejść delikatnie.

Najważniejsze byś nie działał pochopnie, przemyśl to, jak chcesz to rozegrać w przeciwnym razie Twój obiekt westchnień nawet na Ciebie nie spojrzy.

Wyjdź inicjatywą, zbliż się do niej, bądź zdecydowany, komplementuj ją, staraj się jej zaimponować i graj w otwarte karty.

Kobieta musi wiedzieć czego chcesz, niech wie że Cię pociąga. Spotkasz się pewnie z odmową, lecz nie rezygnuj nie daj jej świadomości, że wasza różnica wieku ma jakieś znaczenie.

Jak uwieść dojrzałą kobietę i stworzyć wspólny związek?

Sprawa jest dużo bardziej skomplikowana ale nie niemożliwa. Przede wszystkim musisz wiedzieć czego chcesz, zbliżyć się do niej i zdobyć jej zaufanie. To podstawa! Ponadto, dojrzała kobieta musi poczuć się bezpieczna przy Tobie, mieć gwarancję odpowiedzialności i dojrzałości.

Działaj powoli, dużo rozmawiaj, pomagaj po prostu bądź przy niej. Z biegiem czasu wyznaj jej swoje uczucia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.