
Jakie pojęcia można spotkać przy korzystaniu z tindera?
Tinder to aplikacja randkowa, która cieszy się ogromną popularnością! W końcu jest bardzo prosta i intuicyjna, a w dodatku pomaga w szybki sposób poznać wiele nowych osób. Niestety nie każdy użytkownik Tindera korzysta z aplikacji w tym samym celu.
To bywa powodem wielu rozczarowań! Jednak można tego uniknąć w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko rozszyfrować tajemnicze skróty często używane na Tinderze. Pomożemy Wam w tym!
Pojęcia dotyczące celu korzystania z aplikacji!
Wiele osób, szczególnie dziewczyn, rozczarowuje fakt, że niektórzy korzystają z tindera, aby znaleźć kogoś do seksu bez zobowiązań. Po kilku takich konwersacjach przestają korzystać z aplikacji. Jednak nie każdy zakłada Tindera, aby szukać seksualnych podbojów. Takie osoby często można rozpoznać po pewnych skrótach w opisie:
- ONS – „One Night Stand” – jeżeli ktoś ma taki skrót w opisie, to możemy być pewni, że szuka erotycznej przygody na jedną noc. W takim przypadku możemy być pewni, że nie mamy co liczyć na długotrwałą relację. Jeżeli sami szukamy tylko jednorazowej przygody, to również możemy umieścić ten skrót w opisie. To pomoże nam oszczędzić wiele czasu.
- FWB – „Friends with Benefits” – po polsku przyjaciele z korzyściami. W tym przypadku chodzi o dłuższą relację, ale głównie opartą na seksie. Nie ma tutaj miejsca na związek, ale możemy być pewni, że taka znajomość potrwa dłużej niż jedną noc.
Jakie jeszcze skróty możemy znaleźć na tinderze?
Coraz więcej osób w aplikacji umieszcza skróty, które określają ich tym osobowości. Dlatego Tinder jeszcze bardziej ułatwia znalezienie partnera. Skróty, na które możemy trafić:
- INTP – Logik;
- INTJ – Architek;
- ENTJ – Dowódca;
- ENTP – Dyskutant;
- INFJ – Rzecznik;
- INFP – Pośrednik;
- ENFP – Działacz;
- ENFJ – Protagonista;
- ISFJ – Obrońca;
- ISTJ – Logistyk;
- ESFJ – Doradca;
- ESTJ – Wykonawca;
- ISTP – Wirtuoz;
- ISFP – Poszukiwacz przygód;
- ESTP – Przedsiębiorca;
- ESFP – Animator.