Jesteś w ciąży? Nie czytaj głupot!
Miłość,  Technologie

Jesteś w ciąży? Nie czytaj głupot!

W sieci można przeczytać bardzo wiele informacji na temat ciąży.

Niestety, lecz większość tych wpisów lub nawet samych artykułów jest mało rzetelna. Ma to związek z tym, że jeśli czytacie jakiś ciekawy artykuł na znanym portalu, to zazwyczaj jest on sponsorowany.
Sponsorowany, czyli ktoś zapłacił za możliwość umieszczenia go w serwisie. W takich artykułach wyczytaliśmy ostatnio, że podczas ciąży kobiety tyją do niewyobrażalnych rozmiarów, popadają w depresję, mają skłonności do wydzierania się na męża. Takich absurdalnych wpisów jest bardzo wiele.

Na końcu każdego z nich zawsze znajdziecie reklamę serwisu, gdzie napisana jest dalsza część tekstu oraz oczywiście wisienka na torcie: „za jedyne 10 złotych plus vat otrzymacie Państwo od nas wskazówki, jak konkretnie podejść do tematu ciąży i ustrzec się w/w dolegliwości” – nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Internautom sposobu zarabiania kasy.

Jednak warto pamiętać, także o tym, że duża część młodzieży jest słabo wyedukowana w tym temacie i na różnych forach internetowych czytamy absurdalne tematy na temat tego „czy mogę być w ciąży”. Obecna młodzież nie myśli za w czasu o antykoncepcji tylko zaczyna się zastanawiać nad swoim postępowaniem dopiero po fakcie.

Jeśli nie planujemy w najbliższym czasie dziecka, to warto zastanowić się „przed”.

Nie każdy również pamięta, że będąc w ciąży zamiast słuchać się rad swojego ginekologa szukamy za wszelką cenę informacji na ten temat dostępnych w internecie co prowadzi do późniejszych skutków- depresji, nerwicy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.