Monotonne pożycie Polaków
Miłość

Monotonne pożycie Polaków

Badania naukowców już dawno wykazały, że ogólnie rzecz biorąc, Polacy bardzo niechętnie eksperymentują, jeśli chodzi o różne pozycje seksualne co prowadzi że mają monotonne pożycie.  Oczywiście nie dotyczy to bynajmniej wszystkich, niemniej spora grupa osób ma swoje ustalone preferencje, których ściśle się trzyma, nie dopuszczając większych zmian w tej kwestii.

Jak jest najpopularniejsza pozycja?

Jak nietrudno się domyślić, dominuje pozycja klasyczna, czyli misjonarska. Przyczyny takiego stanu rzeczy są pewnie bardzo różne (nie tylko religijne, jak niektórzy są skłonni uważać), ale seksuolodzy uważają, że nie jest to zbyt dobre zjawisko. Mało urozmaicone życie seksualne w końcu prowadzi do znużenia, to zaś ma szereg konsekwencji nie tylko w wymiarze erotycznym.

Wprowadź modyfikację do swojej sypialni

Może to być na przykład mniejsza ochota na zbliżenia, ale również frustracja z powodu nieudanego pożycia (choć oczywiście pewnej grupie na pewno taka sytuacja odpowiada i nie potrzebują żadnych zmian), a przez to nawet problemy w związku.

Być może warto więc od czasu do czasu wprowadzić jakieś modyfikacje, choćby nieznaczne, by wpuścić do sypialni powiew świeżości.

One Comment

  • Allison1988

    Musze sie wam pochwalic w koncu zrzuciłam – 9 kg.
    Przewaliłam chyba cały polski internet zeby znaleźć coś na odchudzanie i znalazlam.
    Wpiszcie sobie w google: xxally radzi jak szybko schudnac

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.