Najlepszy czas na seks
Miłość

Najlepszy czas na seks

Czy istnieją teorie naukowe mówiące nam o jakiej porze seks smakuje najlepiej? Oczywiście, że tak! Szkoda jedynie faktu, że bardzo wiele par zwyczajnie nie interesuje się tym tematem. Seks, jeśli jest odpowiednio zaplanowany może być niesamowitym uczuciem. W dzisiejszych czasach trzydzieści minut igraszek przed snem to za niski poziom dla normalnego człowieka

Od teorii do praktyki

Zdaniem naukowców i przede wszystkim dietetyków najlepsza pora na seks to oczywiście poranek. To właśnie wtedy poziom testosteronu jest u mężczyzn najwyższy, a kobiece libido można szybko podnieść poprzez odpowiednią grę wstępną. Interesujący jest fakt, że popołudnie lub późny wieczór to najgorsze pory na seks. Poziom testosteronu jest wtedy niski, a sam człowiek zmęczony po całym dniu pracy fizycznej lub umysłowej.

Ze statystyk jasno wynika, że aż 88% Polaków uprawia seks dopiero po godzinie 22 w okresie letnim i po 20 w okresie zimowym. To zdecydowanie zbyt późna pora. Może to być spowodowane tym, iż kąpiemy się zazwyczaj raz dziennie wieczorem, a nie jak chociażby Francuzi rano i wieczorem. Dla Polek aspekt higieny ma ogromne znaczenie.

A gdy nie można rano?

Seks o poranku ma znaczenie w kwestii testosteronu, ale jego poziom rośnie stale od czasu ostatniego stosunku. Nie musimy się kochać jedynie rano, gdyż wystarczy 3 dni bez stosunku aby czwartego dnia wieczorem okazać się doskonałym kochankiem. Mamy nadzieję, że ten artykuł nieco przybliży Wam zalety seksu o poranku. Jeśli do tej pory nie praktykowaliście tej metody, to radzimy spróbować. Cóż Wam szkodzi? Przecież to sama przyjemność!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *