Najlepszy czas na seks

Najlepszy czas na seks

Czy istnieją teorie naukowe mówiące nam o jakiej porze seks smakuje najlepiej? Oczywiście, że tak! Szkoda jedynie faktu, że bardzo wiele par zwyczajnie nie interesuje się tym tematem. Seks, jeśli jest odpowiednio zaplanowany może być niesamowitym uczuciem. W dzisiejszych czasach trzydzieści minut igraszek przed snem to za niski poziom dla normalnego człowieka

Od teorii do praktyki

Zdaniem naukowców i przede wszystkim dietetyków najlepsza pora na seks to oczywiście poranek. To właśnie wtedy poziom testosteronu jest u mężczyzn najwyższy, a kobiece libido można szybko podnieść poprzez odpowiednią grę wstępną. Interesujący jest fakt, że popołudnie lub późny wieczór to najgorsze pory na seks. Poziom testosteronu jest wtedy niski, a sam człowiek zmęczony po całym dniu pracy fizycznej lub umysłowej.

Ze statystyk jasno wynika, że aż 88% Polaków uprawia seks dopiero po godzinie 22 w okresie letnim i po 20 w okresie zimowym. To zdecydowanie zbyt późna pora. Może to być spowodowane tym, iż kąpiemy się zazwyczaj raz dziennie wieczorem, a nie jak chociażby Francuzi rano i wieczorem. Dla Polek aspekt higieny ma ogromne znaczenie.

A gdy nie można rano?

Seks o poranku ma znaczenie w kwestii testosteronu, ale jego poziom rośnie stale od czasu ostatniego stosunku. Nie musimy się kochać jedynie rano, gdyż wystarczy 3 dni bez stosunku aby czwartego dnia wieczorem okazać się doskonałym kochankiem. Mamy nadzieję, że ten artykuł nieco przybliży Wam zalety seksu o poranku. Jeśli do tej pory nie praktykowaliście tej metody, to radzimy spróbować. Cóż Wam szkodzi? Przecież to sama przyjemność!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.