Park - idealne miejsce na randkę
Miłość

Park – idealne miejsce na randkę

Czy to zima, czy to lato – park od zawsze był idealnym miejscem na randkę. Nie trzeba się kosztować udając do drogiej restauracji, bo zarówno tam jak i w parku chodzi przede wszystkim o to samo – rozmowę oraz kontakt fizyczny. Młodzi ludzie często piszą na forach, że nie wiedzą gdzie się wybrać na randkę. Kiedy w odpowiedzi otrzymują, że fajny będzie park – nie mają pojęcia co w takim parku można robić. Opcji jest naprawdę bardzo wiele. Można spacerować, można posiedzieć i porozmawiać a kiedy jest zima – przytulić.

Park to o tyle charakterystyczne miejsce, ponieważ można w nim robić dosłownie wszystko. Zależy też, kto co rozumie pod pojęciem „park”. Może to być przecież zwykła polana na łonie natury. Aby sprawić sobie nieco rozrywki, wystarczy kupić kawałek kiełbasy, bułeczkę, winko i rozpalić ognisko. Jeśli jednak chcemy się wybrać do typowego parku, to najlepiej będzie to uczynić jesienią. Brązowe, spadające liście tylko podniosą temperaturę w czasie randki.

Parki nie są miejscem przypadkowym. Całą istotą randki w tym miejscu jest zbliżenie się do siebie. Skoro przyszliście do parku, to teraz musicie iść do domu – doskonała okazja do odprowadzenia kobiety i przekonania się, gdzie ona dokładnie mieszka. Starsi podrywacze od lat stosują tą metodę. Przedłużają wycieczki po parku, aż zrobi się ciemno, bo kobieta będzie się bać sama wracać do domu. Idealna okazja do odprowadzenia jej i zapewnienia bezpieczeństwa.

Niektórzy po prostu boją się iść na randkę do miejsca, które wydaje się nudne i oklepane. Ale przecież tak robili nasi rodzice oraz wszyscy dookoła. To co banalne niekoniecznie jest nudne. Naszym zdaniem park to absolutnie numer jeden wśród wszystkich miejsc, gdzie można wybrać się na randkę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.