Pierścień erekcyjny postawi go na baczność!
Miłość

Pierścień erekcyjny postawi go na baczność!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak sprawić, żeby erekcja była dłuższa i mocniejsza? Na pewno! I nie musisz wcale brać żadnych leków ani specyfików farmaceutycznych. Wystarczy postawić na jeden gadżet dostępny w różnych rodzajach. Pierścień erekcyjny – wspomagacz i zabawka w jednym!

1. Jakie są dostępne pierścienie erekcyjne?

Gadżetów tych jest w sklepach erotycznych pod dostatkiem. Znajdziemy w nich zarówno klasyczne gumowe i stalowe pierścienie i normalnym, prostym i gładki wzorze, jak i bardziej wyszukane zabawki – posiadające na przykład kolce czy wypustki, które mają za zadanie nie tylko drapieżnie wyglądać, ale przynosić równie drapieżne orgazmy!

Pierścienie erekcyjne możesz kupić na https://exclusivesexshop.com/akcesoria-erotyczne-pierscienie-sondy-tunele

2. Jak wybrać pierścień erekcyjny dla siebie?

Kwestia wyboru idealnego pierścienia jest kwestią bardzo indywidualną. I nie chodzi tu już tylko o nasze upodobania kolorystyczne czy też te związane z ulubionymi kształtami. Powinniśmy pamiętać, że bezpieczeństwo odgrywa tu kluczową rolę.

Jeśli jesteś początkujący – wybierz pierścień gumowy – który łatwiej się zakłada i łatwiej też ściąga. Pamiętaj, że jeśli tylko będziesz odczuwał dyskomfort czy zbytni ucisk – zdejmij pierścień. Dobrym pomysłem jest zakładanie pierścienia przy pomocy lubrykantu. Musisz jednak wiedzieć, że nie każdy lubrykant nadaje się do tego, by używac go w połączeniu z gumowym pierścieniem.

Jeśli jesteś doświadczony – możesz bawić się bardziej odważnie. Stalowe i innego rodzaju pierścienie na pewno polepszą Twoje życie erotyczne i przyczynią się do odczuwania bardziej intensywnych doznań oraz sprawiania większej przyjemności partnerce.

Za każdym razem pamiętaj jednak, by dobierać odpowiedni rozmiar pierścienia do rozmiaru Twojego penisa. Aby zmierzyć obwód penisa, wystarczy obwiązać go nitką, a później zmierzyć tę nitkę. Można również zmierzyć średnicę członka, posługując się wzorem matematycznym.

Artykuł sponsorowany, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *