Po czym poznać, że kobieta zdradza
Miłość

Po czym poznać, że kobieta zdradza

Jesteśmy przekonani, że to mężczyźni zdradzają częściej. Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami i to daje im większe możliwości i ochotę na zdradę. Wiecie, że to nieprawda. Psychologowie przeprowadzili badania, które wykazały, że z okazji do zdrady skorzystało by 9 % mężczyzn, którzy są w stałych związkach. I aż 25% kobiet. Wiedzieliście? Co wy na to?

Tak, kobiety też zdradzają

Mają tylko inne powody. Powodem zdrady kobiety jest uczucie samotności, wrażenie zaniedbania w związku. Po czy poznać że kobieta zdradza? Przede wszystkim zaczyna o siebie dużo bardziej dbać. Zaczyna zwracać uwagę na ciuchy, makijaż, zapisuje się na siłownię, czy kupuje seksowną bieliznę. Zdrada u kobiety to też zaprzestanie planowania wspólnego życia z dotychczasowym partnerem. Nie planuje już urlopów, świąt, nie interesuje jej, że 3 dzień z rzędu założyłeś tą samą koszulę. I jeszcze jedno. Nie marudzi. Nie narzeka, że źle się odżywiasz, że nie dbasz o siebie, że za dużo pracujesz i za rzadko jesteś w domu. W takiej sytuacji czuć, że kobieta mentalnie, uczuciowo już nie jest w tym związku. Zdrada dała jej szanse na wejście w inna relację. Teraz martwi się o tego drugiego.

Po czym poznać, że kobieta zdradza?

Nie używa już liczby mnogiej. Już nie mówi „my”. Teraz mówi o sobie w liczbie pojedynczej. Teraz jest ”ja”. Zaczyna mieć też nowych znajomych. Ty już ich nie znasz. I ona wcale nie ma zamiaru tego zmienić. Nie chce byś ich poznał. Tak jest jej dobrze.

Czy w takiej sytuacji można jeszcze coś zrobić? Czy dalej jest możliwy powrót do waszego dawnego związku? Nie wiem. Pytanie, czy tego chcecie? Czy warto? Nie wiem. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas inaczej odbiera taka sytuację. Dla jednych z Was będzie to definitywny koniec. Może inni zaczną zastanawiać się nad błędami, które popełnili. Przeanalizują je i na tej bazie zbudują lepszy związek. Trwały.

Zdrada jest traumatycznym przeżyciem. Można radzić sobie z nią na różne sposoby. Wszystko zależy od nas. Zdrada to zawsze początek czegoś nowego.

2 komentarze

  • fgnb

    ale wylewny artykuł . zdradza bo nie mowi my tylko ja no i ma znajomych ktorych nie chce zapoznac z mężem. ….hmmm git.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *