Para w objęciach
Miłość

Rano czy wieczorem- kiedy Polska się kocha

Wielu ludzi, zapytanych o to, kiedy jest najlepszy czas na uprawienie seksu, odpowie, że każdy. Z pewnością będzie to poniekąd prawda, warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że kwestia ta, ma swoje uwarunkowanie również w biologii ludzkiej. O ile większości z nas wydaje się zapewne, że to właśnie wieczór stworzony jest do obdarzania siebie miłością, okazuje się że biologia wymyśliła to sobie nieco inaczej.

Pomysł na idealny wieczór

Wieczór to idealny czas na czułość, chwilę rozmowy, wspólną kolację. Pomimo, że wielu ludzi lubi uprawiać seks właśnie wieczorem lub w nocy, najlepszą porą dnia jest poranek.

Każda pani, która mała okazje kiedykolwiek wykonywać test ciążowy, z pewnością pamięta iż na opakowaniu wyraźnie napisane jest, aby wykonywać go przede wszystkim z pierwszego, porannego moczu, który bogaty jest w największą ilość hormonów. Hormony ciążowe, nie stanowią jednak wyjątku od reguły, bowiem również męskie hormony w przeważającej ilości uwalnianie są do organizmu rano.

Testosteron

Poziom testosteronu na przestrzeni całego dnia, stopniowo opada, rano natomiast jego wskaźnik jest najwyższy, o czym z pewnością świadczyć może wzwód, z którym wielu panów  ma problem po przebudzeniu. Nie należy się jednak tego wstydzić, jest to naturalna reakcja organizmu i wcale nie musi mieć żadnego związku z marzeniami sennymi czy też tym o czym myślimy. To czysta biologia.

Seks – rano czy wieczorem?

Seks poranny, bardzo często jest również tym najbardziej intensywnym, dlatego też, wiele par, zwłaszcza tych młodych, ceni sobie możliwość takiego rozpoczęcia dnia, co ma wpływ za równo na dawkę energii jaką czuć będziemy przez cały dzień, ale także na znaczną poprawę naszego nastoju.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *