Romans ze starszą kobietą
Miłość

Romans ze starszą kobietą

Mężczyźni mający dwadzieścia parę lat niekoniecznie chcą od razu angażować się w poważny związek. Bardzo często szukają przypadkowych znajomości relacji która nie będzie oparta na miłości. Bardzo często interesują się kobietami po 30. Kobieta po 30 to kobieta dojrzała, niezależna, mająca już stałą pracę i niewiele czasu wolnego.

Kobiecie, której zależy na takiej znajomości nie będzie szukała ojca swoich dzieci, chce po prostu dobrze się zabawić i w miłym towarzystwie spędzić wolny czas, które posiada nie za wiele.

Jeśli jest już matką i zdecydowała się na znajomość z młodszym mężczyzną to znaczy, że nie szuka w Tobie oparcia ani pomocy w wychowaniu swoich dzieci, a po prostu odda Ci swój cały wolny czas. Zapewne jest już ustatkowana, wie w jakich miejscach i w jakich ubraniach czuje się najlepiej z całą pewnością będzie chciała wzbudzić w Tobie pożądanie.

Kobieta po 30 najczęściej ma stabilną pracę i w relacji z młodszym mężczyzną nie będzie oczekiwała drogich upominków, albo pieniążków na ubrania. Te wszystkie rzeczy będzie w stanie sobie zapewnić sama.

Więc czy jest coś złego w romansie ze starszą kobietą (kobietą po 30)?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *