Seks podczas miesiączki
Miłość

Seks podczas miesiączki

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy seks podczas miesiączki jest dobry i najważniejsze czy jest bezpieczny dla obojga partnerów. Miesiączka u każdej kobiety przebiega w inny sposób, u jednych jest dłuższa, u innych krótsza, jednak u każdej jest to bardzo niekomfortowy czas. I nie wszyscy mogą mieć ochotę na seks.
Jednak stosunek płciowy podczas miesiączki pozwala niektórym Paniom na chwilę relaksu i odprężenia i pozwala zapomnieć o bólu menstruacyjnym.

Decydując się na współżycie podczas miesiączki musimy pamiętać przede wszystkim o higienie, bowiem drogi rodne kobiety są w tym okresie znacznie bardziej narażone na zakażenia, dlatego najlepiej jest używać w tym czasie prezerwatywy. Pozwoli ona także partnerowi na uniknięcie dyskomfortu.

Trzeba rozwiać także wątpliwość, że pomimo iż są to dni niepłodne, to istnieje ryzyko ciąży więc nie możemy zapominać o antykoncepcji.

Decyzję o seksie podczas miesiączki muszą podjąć oboje partnerzy i nie powinniśmy naciskać, jeśli jedno z nich nie będzie miało na to ochoty.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *