Seks z doświadczoną kobietą
Miłość

Seks z doświadczoną kobietą

W przeciwieństwie do panów w średnim wieku, większość nastolatków, studentów miewa marzenia erotyczne na temat seksu ze starszą od siebie kobietą. Czy powinniśmy traktować to jako dziwne albo niepokojące zachowanie?

Pierwsza myślę, właśnie taka jest, że młody mężczyzna jeśli myśli o stosunku seksualnym ze starszą kobietą, może mieć jakieś zaburzenia emocjonalne, nic jednak bardziej mylnego. Najczęściej młodzi mężczyźni nie mają doświadczenia i seks z doświadczoną kobietą, może ich czegoś nauczyć, pozwoli na zdobycie doświadczenia, aby w późniejszym wieku, nie mieć poczucia, że podczas łóżkowych igraszek zrobiło się coś źle.

Patrząc ze strony kobiety, seks z młodym chłopakiem może być dla niej ciekawym przeżyciem, bo z jednej strony będzie mogła poczuć się bardzo dumnie i to ona będzie stroną dominującą, będzie mogła kochać się w taki sposób na jaki tylko będzie miała ochotę, a z drugiej strony seks z młodym chłopakiem, będzie seksem bez zobowiązań, bo przecież związek  kobiety 35 letniej z mężczyzną o 15 lat młodszym będzie mało prawdopodobny.

Trzeba jednak pamiętać, że nie wszyscy traktują seks tylko jako przyjemność i są gotowi na „seks bez zobowiązań”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *