Seks z nieznajomym
Miłość

Seks z nieznajomym

Seks jest przyjemnością daje poczucie relaksu, odprężenia i miło spędzonych chwil, ale przede wszystkim powinien być podniecający. Tak jest w przypadku seksu z nieznajomym, nieznajomą.

Coraz więcej osób przyznaje się to uprawiania seksu z nowo poznaną osobą. Najczęściej dochodzi do niego podczas imprezy, dyskoteki, czy spotkania w realnym świecie z osobą z portali randkowych. Istnieją przecież już także portale internetowe służące do umawiania się tylko na seks randki.

Najczęściej do seksu z nieznajomym przyznają się nasi północni sąsiedzi.

Nie ma chyba nic złego w jednorazowych seks spotkaniach, gdzie obie strony chcą tylko seksu i dobrej zabawy. Należy jednak pamiętać, że to dobre rozwiązanie dla singli, a nie osób będących w związkach.
Nie możemy tracić zdrowego rozsądku i w przypadku takich spotkań trzeba używać odpowiednich metod antykoncepcji, takich które oprócz niechcianej ciąży będą nas również chroniły przed chorobami przenoszonymi drogą płciową – jak rzeżączka, HIV.

Najlepszą i chyba najskuteczniejszą metodą antykoncepcji w takim wypadku jest prezerwatywa, albo prezerwatywa dla kobiet.

Czy wy zdecydowalibyście się na seks bez zobowiązań?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.