Przy świetle czy po ciemku - jak kochają się Polacy
Miłość

Przy świetle czy po ciemku – jak kochają się Polacy

Każda pora na seks jest dobra, ale czasami pomimo wielkiej chęci na współżycie nie możemy sobie na tą przyjemność pozwolić. Dlaczego? Ponieważ bardzo wiele par ma pewne „ale” do całej otoczki w okół seksu. Jedni uwielbiają się kochać po ciemku, zaś inni przy kilkunastu świecach itd. W tym artykule chcemy poruszyć właśnie tą kwestię, gdyż naszym zdaniem jest ona ciekawa. Polacy w tym aspekcie są bardzo nieśmiali i wolą się kochać przy zgaszonym świetle. Podobnie jest zresztą w Niemczech, ale sytuacja u naszych zachodnich sąsiadów jest w pełni zrozumiała – wystarczy spojrzeć na Niemki …

Dane statystyczne są miażdżące. Blisko 80% Polskich par woli się kochać przy zgaszonym świetle. Spory wpływ na ten stan rzeczy ma aspekt psychologiczny. Polskie kobiety mimo że są najpiękniejsze na świecie, to mają wiele kompleksów. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Stanach Zjednoczonych, gdzie kobiety nie mają prawie żadnych kompleksów.

Kilka danych statystycznych

Skoro o statystykach mowa, to chcemy kilka z nich tutaj opisać. Z badań przeprowadzonych na grupie 1000 kobiet aż 850 z nich przyznało, że nigdy nie próbowały seksu przy zapalonym świetle. Z pozostałej grupy 150 kobiet aż 113 z nich przyznało, że regularnie kocha się przy zapalonym świetle, gdyż to powoduje potęgowanie doznań. Z badań przeprowadzonych na 1000 mężczyznach aż 90% z nich zadeklarowało chęć, by ich partnerki zgodziły się na seks przy zapalonym świetle.

Polacy kochają się przy zgaszonym świetle. Możliwe, że sytuacja ta zmieni się w ciągu najbliższych kilku lat. Zachęcamy do brania udziału w dyskusji pod artykułem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *