Tinder - czy znajdziemy miłość w internecie?
Miłość

Tinder – czy znajdziemy miłość w internecie?

W czasach pandemii, ale także przed nią randki przez internet  stały się popularniejsze od tradycyjnych, co za tym idzie popularność aplikacji Tinder również wzrosła. Takie randki to szybki sposób na poznanie kogoś interesującego bez wychodzenia z domu.

Wystarczy zamieścić swój opis i kilka zdjęć, aby poznać kogoś, kto dzieli wspólne pasje czy hobby i to w obrębie tylu kilometrów ile chcesz! Jednak czy przez internetowe chatowanie da się zakochać? Z całą pewnością jest taka możliwość, skoro zaciekawi Cię rozmowa online, to i rozmowa w realnym życiu również nie powinna być niczym trudnym!

Czym jest Tinder i jak działa?

Tinder to aplikacja oraz strona internetowa, na której po nieskomplikowanym procesie rejestracji możemy szukać naszej wymarzonej pary… Żeby zwiększyć swoje szanse u drugiej połówki, warto zamieścić nasze zdjęcia czy krótkie filmiki, opis, oraz wybrać hobby, ulubioną muzykę czy jedzenie, a także formy spędzania wolnych chwil. Po wybraniu jakiej płci chcemy spotykać nowych ludzi, a także określeniu promienia do ilu kilometrów chcemy poznać nową osobę, aplikacja automatycznie ukaże nam ludzi w danym zasięgu, którzy również korzystają z Tindera.

Następnie wybór należy do nas, jeżeli odpowiadają ci cechy i wygląd danej osoby przesuwasz ją w prawo, jeżeli nie to w lewo i tu kończy się proces odrzucania, natomiast jeżeli Ty i ta osoba przesunęliście się w prawo, aplikacja utworzy parę, a wy będziecie mogli ze sobą pisać i próbować stworzyć relacje… Ale nic się nie martw, jeżeli po dłuższej wymianie zdań, twoja nowa para okazała się, krótko mówiąc, niezbyt interesująca jak wydawało Ci się na początku, to po prostu możesz usunąć parę i mieć to z głowy!

Miłość przez internet?

Czy jest możliwa? Jak najbardziej, jest możliwa, ale nikt nie może dać Ci gwarancji, że osoba którą spotkasz okaże się twoją miłością na całe życie, ale zawsze warto próbować, bo kto nie próbuje, ten się nie przekona! A faktem jest, że istnieją pary, które poznały się przez Tindera i są ze sobą szczęśliwe! A obiecującą wiadomością, którą podaje producent jest to, że dziennie na Tinderze powstaje 26 milionów par! Więc to może twoja pora na znalezienie swojej!

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *