Udana pierwsza randka – gdzie ją zaprosić?
Miłość

Udana pierwsza randka – gdzie ją zaprosić?

Czy wiecie jak najczęściej odpowiadają mężczyźni na pytanie o to: dokąd zaprosiłbyś kobietę na pierwszą randkę? Pomyślcie i odpowiedzcie sobie sami. Zakładam się, że większość z Was pomyślała: na kolację i/lub do kina. Zgadza się? To najbardziej popularne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie. Podczas pierwszej randki chcecie się nieco poznać, a więc porozmawiać, ale bez przymusu.

Wybranie ciekawego miejsca na kolację lub rozpoczęcie randki od obejrzenia filmu daje możliwość łatwego rozpoczęcia konwersacji i pozwala przejść przez kilkanaście lub kilkadziesiąt pierwszych minut spotkania bez większego stresu. Tak postąpiłaby większość facetów. Nie każdy jednak chce być jak większość facetów. Dla tych, którzy chcą się wyróżnić w Aspire Matchmakers proponujemy kilka innych, bardziej oryginalnych rozwiązań.

Cele oryginalnych randek są podobne. Idea jest taka, aby móc lepiej poznać kobietę, z którą się umówicie, mieć szansę z nią swobodnie i bez spięcia porozmawiać, a jednocześnie zrobić na niej piorunujące pierwsze wrażenie, pozytywnie ją zaskoczyć.

Pamiętajcie jednak, że to ma być niespodzianka z myślą nie tylko o waszej przyjemności, ale także dla niej. Jeśli już się trochę znacie, np. mailujecie ze sobą, flirtujecie na portalu randkowym, rozmawialiście przez telefon, pomyślcie o rzeczach, o których opowiadała, co jej się podoba, co lubi robić, jakie ma zainteresowania i dopasujcie swoją niespodziankę do niej. Jeśli to randka w ciemno, nie wybierajcie najbardziej odjechanych pomysłów. No chyba, że jesteście zdecydowani, że wybranka ma być przygotowana na wszystko, albo szukacie kolejnej.

Randka w ruchu

Jeśli wiesz, że wybranka lubi uprawiać sporty i sam również masz dobrą kondycję i lubisz spędzać czas w ruchu – zaproponuj spotkanie w super luźnej atmosferze, np. sobotni poranny jogging lub rower w parku albo kręgle w fajnej, sprawdzonej kręgielni. To ostatnie rozwiązanie nie wymaga żadnego formalnego stroju, ale nie narzuca też włożenia legginsów czy spodni dresowych, które nie są pierwszym wyborem kobiety na randkę… Podczas kolejnych rzutów macie szansę porozmawiać i trochę porywalizować, a jeśli gra Wam się znudzi możecie usiąść przy kręgielnym stoliku i wypić drinka.
Pamiętaj, żeby sprawdzić poziom usportowienia wybranki. Może się zdarzyć bowiem, że sport to zupełnie nie jej bajka, a wtedy z randki nici. Możesz być pewien, że albo z niej zrezygnuje, albo odwoła ją w ostatniej chwili.

Sprawdź nasze kolejne sposoby na udaną randkę…

Pages: 1 2

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *