seks
Miłość

Udany seks po latach małżeństwa

Z czasem zauważamy, że seks przestaje nam sprawiać taką radość, jaką był kiedyś. Okazuje się, że nie potrzebujemy kochać się aż tak często. To normalne, taka sytuacja oznacza, że wchodzimy w nowy etap w związku.

Należy jednak dbać o sferę fizyczną po to, by nie przerodził się on w związek pusty pozbawiony namiętności i intymności. Warto mieć w swoim mężu przyjaciela, ale powinniście też zadbać o seks. Jeśli coś Wam nie wychodzi, koniecznie wybierzcie się razem do kina lub restauracji i przełamcie rutynę dnia codziennego. Być może, że nowe sytuacje, odrobina troski o własny wygląd, znów skłoni was do tego, by ponownie zbliżyć się do siebie. Nawet po wielu latach małżeństwa ciągle macie szansę na udany seks, wystarczy się tylko postarać.

Jeśli nie jesteście tak długo parą, a przytrafiają się wam czasem jakieś problemy, zadbajcie o atmosferę w łóżku. Nie oglądajcie tam telewizji, bo to zupełnie nie potrzebne. Niech łóżko służy wam wyłącznie do spania i do miłości. Nie wstydź się zapalić światło i namówić swoją kobietę na wyzywającą bieliznę, to wszystko sprawi, że noc będzie niezapomniana!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *