Jak wygląda pozycja na jeźdźca?
Miłość

Ulubiona pozycja mężczyzn

Mężczyźni są różni. Trudno jest zdefiniować, która pozycja dla nich jest najlepsza. Dzieje się tak, ponieważ każdy z nich może podchodzić inaczej do tego czy to jemu ma być dobrze czy jego partnerce. Warto wiedzieć jaka jest ulubiona pozycja mężczyzn.

Jeżeli jest to mężczyzna ignorant to pewnie będzie myślał o sobie i o swoich potrzebach. To czy facet lubi tą, czy inną pozycje zależy też od tego, w której z nich najdalej mu będzie do „skończenia”.

Ulubiona pozycja mężczyzn to jaka?

W literaturze mówi się, że najszybciej facet może skończy w podstawowej pozycji misjonarskiej, ze względu na to, jego narządy i wszystko czym pracuje jest skierowane do dołu. Jednak jest wiele opinii, że kiedy to kobieta jest na mężczyźnie i to ona kontroluje szybkość, częstotliwość. Właśnie wtedy facet nie może czynnie zaprzestać ejakulacji.

Pozycje, którą często wymieniają mężczyźni jako swoją ulubiona jest pozycja „Flatrion„. Jest to pozycja polegająca na tym, że partnerka leży na brzuchu z lekko uniesionymi biodrami a partner leży na niej, jest ona niesamowicie wygoda. Doznania są dużo mocniejsze.
Ważnym elementem tego, jaka jest ulubiona pozycja mężczyzn jest to czy mamy do czynienia z mężczyzną dominatorem czy to ona chce być zdominowany.

W przypadku kiedy woli być zdominowany dobrą pozycją dla nich będzie „Rumak”. W tej pozycji partner może przez cały stosunek patrzeć na ciało partnerki i cieszyć się tym widokiem.

Jeżeli to mężczyzna chce zdominować kobietę jego królową pozycji najczęściej jest pozycja „na pieska”. W pozycji też może odczuć inne bodźce niż te w pozostałych „figurach”, również w tej pozycji mężczyzna jest w stanie dać kobiecie więcej jeżeli nie jest hojnie obdarzony przez naturę.

Wszystkie te pozycje to kwestia indywidualna i zależy od bu osób biorących w tym udział.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.