Wakacyjny romans
Miłość

Wakacyjny romans

Wakacje i czas urlopów to okres wakacyjnych romansów. Wyjazd nad morze, w góry, słońce i chęć beztroskiego spędzania czasu pobudzają nasze zmysły, a serce bardzo często zaczyna mocniej bić.

Chęć odreagowania wszystkich stresów i swoboda jaką dają wakacje powoduje naszą otwartość i spontaniczność. Staramy się spędzić ten czas jak najlepiej.

Podczas wakacji nawiązujemy nowe kontakty, bardzo często z płcią przeciwną, beztroska jaką daje nam ten wolny czas powoduje, że zwykłe koleżeńskie kontakty przeradzają się w coś więcej, przede wszystkim jest to wakacyjna miłość i pożądanie fizyczne tej drugiej osoby. Często w takich chwilach tracimy głowę i dajemy się porwać emocjom, jednak powinniśmy zachować czujność, bowiem może to doprowadzić w późniejszym czasie do przykrych sytuacji.

Seks owszem, bo dlaczego nie – ale tylko z głową. Trzeba pamiętać, że na seks bez zobowiązań muszą być gotowe dwie strony, bo u kobiet w przeciwieństwie do mężczyzn oprócz przyjemności czysto fizycznej bardzo często w takich chwili w grę wchodzą uczucia.

Pamiętajmy, że wakacyjny romans możemy pamiętać przez całe życie zarówno z tej dobrej jak i złej strony.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *