Walentynkowy prezent – co jej podarować?

co podarować na Walentynki
yaryhee/ 123rf.com

Walentynki – niektórzy z nas już do nich przywykli i nawet je polubili, inni wciąż narzekają, że to komercja, że serduszka na wystawach sklepowych wywołują u nich mdłości, że nie rozumieją tego szaleństwa. Bez względu na to, w której jesteś grupie, Twoja ukochana, żona, kobieta, partnerka dziewczyna, potencjalna dziewczyna z pewnością ucieszy się z mniej lub bardziej drobnego Walentynkowego upominku. Kasia Gajek z Aspire Matchmakers podpowiada, co podarować ukochanej 14 lutego.

Twój upominek powinien być dopasowany zarówno do Waszego poziomu zażyłości, jak i do zasobności Twojego portfela. Bardziej spersonalizowany prezent z pewnością uda się znaleźć dla żony niż dla dziewczyny, z którą spotkałeś się zaledwie kilka razy. Tę drugą wyjątkowo drogi prezent mógłby wprawić w zakłopotanie.

Biżuteria

Upominek uniwersalny. Jeśli dysponujesz większą gotówką, możesz skorzystać z oferty dobrego sklepu jubilerskiego i wybrać bransoletkę, kolczyki czy wisiorek z drogocennego metalu i z prawdziwymi kamieniami. Nie kupuj pierścionka, chyba, że chcesz się tego dnia oświadczyć. Wrażenie na kobiecie robią nie tylko diamenty, bez względu na to, że są jej najlepszymi przyjaciółmi. Na pewno będzie zachwycona również prostą, nawet sznurkową bransoletką, z wisiorkiem, na którym na Twoje życzenie zostanie wygrawerowane coś specjalnie z myślą o niej. Nie zbankrutujesz, a na pewno ją uszczęśliwisz.

Perfumy

Obok biżuterii kolejny uniwersalny upominek. Tu wybór jest nieco trudniejszy. Jeśli znasz ją już trochę i jesteś w stanie odtworzyć w pamięci czym pachnie, możesz wybrać coś podobnego, nie obawiając się, że nie trafisz w jej gust. Jeśli sam lubisz nieco cięższe, kobiece zapachy, możesz jej sprawić w prezencie taki, którym chciałbyś, aby pachniała. Jeżeli stawiasz na oryginalność, istnieją miejsca, gdzie można zlecić stworzenie perfum na indywidulane zamówienie – jedynych w swoim rodzaju i dopasowanych do naturalnego zapachu danej osoby. A jeśli boisz się ryzykować, zawsze możesz pójść ze swoim wyborem w klasykę i zakupić buteleczkę Chanel nr 5.

Bielizna

Prezent dla kobiet, które już dobrze znasz i z którymi jesteś blisko. Wymaga bowiem odpowiedniego dobrania choćby rozmiaru – w przeciwnym razie z pewnością nie będzie niespodzianką. Wybierając bieliznę możesz kierować się jej stylem i znaleźć coś, co jej na pewno się spodoba. Możesz jednak również wybrać coś, co działa na Twoją wyobraźnię. Ukochana z pewności Cię zachwyci.

Zaproszenie do ekskluzywnego hotelu, ekskluzywnej restauracji lub do ulubionego miasta na weekend

Jeśli cena nie gra roli, a liczy się przede wszystkim wspaniałe wrażenie, zorganizuj walentynkowy weekend w superekskluzywnym hotelu, w którym posiłki będą Wam podawane do łóżka lub do wielkiej wanny z jacuzzi, gdzie razem z ukochaną będzie się mogli poddać zabiegom relaksującym i upiększającym, gdzie wszystko będzie dla Was – zero obowiązków, mnóstwo przyjemności. Jeśli wiesz, że ona marzy o wizycie w Rzymie, Paryżu, Istambule albo Pradze – zabierz ją na weekendową wycieczkę. Przewertuj kilka przewodników i zaskocz ją swoją wiedzą na temat miasta. A kolacje zjedzcie w jednej ze znanych restauracji wyróżnionych gwiazdkami Michellin. Pamiętaj jednak, że taka rezerwacja będzie wymagać działania z wyprzedzeniem – nie wszystko można załatwić na ostatnią chwilę.

Drobiazgi, które robią wielkie wrażenie

Jeśli Walentynek nie obchodzicie z pompą wystarczy drobny, niewymagający dużych inwestycji finansowych, ale emocjonalny wyraz Waszego uczucia. Jej ulubione wino, ukochana w smaku herbata – wspomnienie niezapomnianej podróży, kolaż Waszych wspólnych zdjęć lub jej ulubionych obrazów, jej ulubiona kolacja, którą własnoręcznie przygotujesz, aromatyczne świece i Wasza ulubiona muzyka lub melodia stworzona specjalnie dla niej – takie oferty można znaleźć w Internecie lub poprosić o pomoc zaprzyjaźnionego muzyka. Jeśli dysonujesz większą gotówką możesz jej nawet kupić „gwiazdkę z nieba” – istnieją firmy, które oferują taką możliwość, do zobaczenia prezentu niezbędny będzie teleskop. Czasem jeden mały gest jest ważniejszy od tysiąca słów lub tysięcy zainwestowanych w prezent.

I jeszcze jedno. Nie zapomnij o kwiatach!!!!

Jeśli zależy Ci na tym, aby ten wieczór z ukochaną był naprawdę niezapomniany, ale nie masz czasu zorganizować wszystkiego od zera, zleć przygotowanie randki Aspire Matchmakers – skorzystaj z usługi Rendez-vous Concierge. Zadbamy o wszystko – terminy, rezerwacje, kwiaty, upominki… Tobie zostawimy to, co najprzyjemniejsze.

Katarzyna Gajek, Aspire Matchmakers
www.aspirematchmaking.pl

Obejrzyj również wideo:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.