Gdzie wybrać się na randkę
Miłość

Gdzie wybrać się na randkę

Miejsce spotkania, gdzie ma się odbyć randka to odwieczny dylemat każdego faceta. Faceta, ponieważ to jego zadaniem jest znalezienie odpowiedniego miejsca z odpowiednim klimatem. W dobie coraz ciekawszych miejsc opcji randek jest naprawdę bardzo wiele. Niektórzy wybierają restauracje, zaś inni zwykły park. W tym artykule chcemy Wam przybliżyć kilka miejsc, które same w sobie mogą podbudować pozycję mężczyzny starającego się o kobietę.

Restauracja

Odkąd programy typu Top Chef na dobre zawładnęły Polską telewizją, moda na gotowanie ruszyła nawet samych facetów. Dzisiaj wyjście do restauracji i zostawienie w niej 300 złotych na nikim nie robi wrażenia, ale dla osoby towarzyszącej może być bardzo ciekawym miejscem na randkę. Modna restauracja to przede wszystkim dobra obsługa. Każda para będzie się czuła wyjątkowo, bo i wyjątkowo będzie obsługiwana. Istotny jest fakt, że samo wyjście do restauracji wiąże się z przyjęciem odpowiedniej postawy. To eleganckie miejsce, a więc dobry sposób na pokazanie swojej kultury i wychowania.

Park rozrywki

W każdym mieście, gdzie liczba mieszkańców przekracza 50 000 znajduje się mały park rozrywki. Mimo, że idąc na randkę chcemy jak najbardziej zbliżyć się do kobiety, to połączenie tego z zabawą daje rewelacyjne efekty. Nie trzeba za bardzo kombinować, aby zaimponować kobiecie. Pokazanie się „na luzaku” to od wielu dekad najlepsza możliwa forma podrywu. Od razu zaznaczamy, aby wybierać tylko te atrakcje, gdzie macie okazje siedzieć obok kobiety. Kiedy ona będzie się bała zjazdu 100 metrów w dół, to na pewno się do Was przytuli.

Każde miejsce na randkę jest dobre pod warunkiem, że podchodzimy do niej odpowiednio wyluzowani. Początek flirtu powinien być raczej łagodny, bo dopiero później można znacznie przyspieszyć. Zachęcamy do komentowania tego oraz innych tematów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *