Moda

Co założyć na video konferencje?

Pracujesz zdalnie? Ten post jest dla Ciebie. Najistotniejszym elementem podczas video konferencji jest prezencja górnej części Twojej sylwetki.

To właśnie tą część ciała wystawia się na pierwszy plan i to na niej należy skoncentrować swoją uwagę, po to, aby wyglądać profesjonalnie.

Jeśli mamy grafik ustanowiony na video konferencję na konkretny czas, wówczas warto nieco wcześniej zadbać o to, aby się do niej przygotować. Naszykowanie odpowiedniego ubrania o czasie nie przysporzy nam ewentualnych późniejszych problemów.

Trzyskładnikowa ubraniowa perfekcja

W tym miejscu skupiamy się przede wszystkim na klasycznym trendzie modowym czyli na koszuli męskiej, która jest perfekcyjnym ubiorem.

Połączenie koszuli z dobranym krawatem lub kamizelką nadaje wyrazistości i elegancji. W przypadku doboru kolorów, warto postawić na klasyczne barwy takie jak kolor jasnoniebieski lub tradycyjną biel.

Fason oraz wzór bądź rodzaj tkaniny należy dobierać w oparciu o swój gust. Istotnym jest, aby koszula dobrze dopasowywała się do sylwetki. W takim stylu wywrze pozytywne wrażenie.

Jeśli chodzi o wybór krawata, najlepiej będzie wyglądał taki, który będzie miał jedynie drobne akcenty. Zbytnio rzucający się w oczy może rozpraszać rozmówcę. Stosujemy tu ten sam trik kolorystyczny.

Nie chcemy, aby krawat swoim deseniem wyróżniał się ponad ogólną stylizację. Ma on być jedynie strojnym dodatkiem.

Pamiętajmy, że na dopełnienie całej stylizacji powinna znaleźć swoje miejsce kamizelka. Sprawdzi się ona w zastąpieniu marynarki, która może być masywna.

Kamizelka tutaj będzie pełniła rolę eleganckiej alternatywy oraz uzupełniała całokształt stroju. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *