Czarna, męska ramoneska do czego pasuje
Moda

Czarna, męska ramoneska do czego pasuje

Kultowa już kurtka, kojarzona głównie z kurtkami motocyklowymi i głównie z  punkrockowym zespołem Ramones, od którego też wzięła swoją potoczną nazwę, czyli ramoneska, od wielu lat nie przestaje być wyznacznikiem stylu i poczucia smaku. Zakładając taką kurtkę warto się zastanowić do czego będzie nam ona pasować.

Warto wiedzieć: Stylowe buty na lato

Czarne Jeansy

Idąc śladem punkrockowego zespołu Ramones, założenie czarnych jeansów do kurtki ramoneski, idealnie wpasowuje się w agresywny i zadziorny styl punk rocka, łącząc przy tym tradycje związane z historią tej kurtki. Możesz dodatkowo zdecydować się na przetarte lub dziurawe wersje takich spodni, co na pewno podkreśli rockowy charakter twojego ubioru i na pewno nada Ci pewności siebie.

Biały T-Shirt

Jeżeli jednak nie interesuje Cię punk-rock i stawiasz bardziej na casualowy typ ubioru to biały T-shirt w połączeniu z ramoneską idealnie wpasuje się w codzienny styl.  Biały kolor idealnie nada kontrastu dla czarnej kurtki, dzięki czemu całość górnej garderoby będzie idealnie do siebie pasować.

Przeczytaj także: Modne bermudy na lato

Ramoneska jest tak uniwersalną kurtką, ze nie musisz zakładać T-shirtu w wersji basic i na pewno T-Shirt rożnymi wzorami nadal będzie dobrze pasować, a Ty w takiej kombinacji nadal będziesz czuł się świetnie.

Czarna, męska ramoneska do czego pasuje
Czarna, męska ramoneska do czego pasuje

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *