caio coelho rjsee9nKsYE unsplash
Moda

Czy praca zdalna oznacza koniec modowych wyborów?

Obecne okoliczności niosą ze sobą wiele zmian i sporo z nas zmieniła swój tryb pracy na pracę zdalną. Jednak nie ma to nic wspólnego z tym aby przestać o siebie dbać.

Ten specyficzny czas dla wielu z nas oznacza prowadzenie konferencji przez internet lub nieoczekiwane sytuacje, kiedy zdarzają się zjawiać goście bez uprzedzenia.

Warto więc dbać o swój wizerunek, nawet gdy pracujemy zdalnie i spędzamy mniej czasu w biurze.

Home office a moda

Home office ma swoje plusy i minusy. Do plusów niezaprzeczalnie należy sposób nieformalnego ubierania się.

Super komfortowe ubranie nie oznacza jednak, że mamy pozostać w piżamie. W pierwszej kolejności takie „ubranie” rozleniwia, a dwa nie jesteśmy tak produktywni jak w normalny dzień kiedy idziemy do pracy.

pexels burst 374074 scaled

Zatem zrezygnuj z takiego rozwiązania. W to miejsce spoko opcją może okazać się być sweter, w którym będzie nam wygodnie.

Sweter utrzymuje dodatkowo dużo ciepła, no i co ważne, nie utrudnia poruszania się, jednocześnie utrzymując estetyczny wygląd.

Polecamy sweter z szerszym dekoltem, który bardzo dobrze sprawdza się do ubrania na koszulę jak również bez niej.

W nieco cieplejsze dni można założyć komfortowy T-shirt lub koszulkę Polo. Dzięki takiemu rozwiązaniu nadal będziemy wyglądać bez zarzutu a tym samym zachowamy luz, który nie będzie kolidował z rodzajem pracy.

Byłoby dobrze, aby dobór koszulki Polo do pracy nie przedstawiał bardzo rzucających się w oczy nadruków. Warto to uwzględnić, jeśli prowadzisz na przykład konferencje przez internet.

Postaw na swobodę jednocześnie zachowując schludność oraz prostotę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *