Modny ubiór do pracy
Moda

Facet- modny ubiór do pracy

Moda zmienia się z roku na rok. Licealiści kupują kolorowe ubrania, zaś dorośli celują w coś bardziej stonowanego. W przypadku osób dorosłych moda nie do końca zmienia się z roku na rok – przynajmniej w aspekcie ubrań do pracy. W tym artykule chcemy zaproponować, w co powinni ubierać się faceci aby czuć się komfortowo oraz modnie.

Modny ubiór – zbuduj swój styl

Wbrew pozorom to co widzimy na reklamach w telewizji nie będzie dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn. Naszym zdaniem zamiast oglądać reklamy i na ich podstawie szukać dla siebie stylu, warto udać się do galerii handlowej i niczym kobieta obejść kilka sklepów. Dobrym rozwiązaniem będzie dobór ubrań na podstawie koloru włosów i karnacji. Blondyni powinni szukać czegoś pod kolor niebieski, zaś bruneci pod czerń.

Legendarnym połączeniem są jeansy (lub sztruksy) ze sportową koszulą lub swetrem. Wiadomo, że bardzo wielu mężczyzn właśnie tak ubiera się do pracy, ale warto pamiętać, że dobór kolorów ma tutaj kolosalne znaczenie. Koszula powinna być dopasowana kolorem do koloru butów, zaś spodnie mogą być elementem drugiego planu (mogą mieć dowolny kolor, lecz nie przesadzony, np.: fuksja). W przypadku swetrów jest inaczej. Powinny być one dopasowane do spodni, głównie dlatego, że ich zadaniem jest zapewnienie ciepła całemu ciału (są dłuższe od koszul). Naszym zdaniem swetry powinny dosyć mocno przylegać do ciała, dlatego warto szukać rozmiaru o jednego mniej, niż zazwyczaj nosimy.

Modny ubiór – za rok ubrania do kosza?

Moda w przypadku dorosłych facetów nie zmienia się z roku na rok, ale warto raz na jakiś czas dokupić sobie coś nowego i stale budować styl. To jak wyglądamy w pracy ma znaczenie, gdyż reprezentujemy markę oraz swojego szefa. Gwoli ciekawostki warto wiedzieć, że aż 60% podwyżek ma związek z wyglądem pracownika. Im jest on lepiej ubrany (nie mylić z ceną ubrań), tym lepiej reprezentuje swoje stanowisko.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *