Idealna marynarka na lato
Moda

Idealna marynarka na lato

Czy w czasie gorących, letnich dni można pozostać eleganckim i nie rezygnować z marynarki?

Oczywiście, że można! Taka marynarka na lato powinna jednak spełniać kilka warunków, żeby nie powodowała nadmiernego pocenia się i żeby nie powodowała dyskomfortu. Najważniejsza jest przewiewność. Tkanina musi charakteryzować się luźnym splotem, który zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza. Materiał powinien być również z włókien naturalnych, ponieważ tylko one zapewnią dobrą oddychalność, czyli przenikanie pary wodnej.

Jednym z najlepszych materiałów na letnią marynarkę jest len, który jest przewiewny i pozwala tkać materiały o grubej fakturze, idealnie nadające się na marynarki.

Przeczytaj także: Komu pasuje męska koszula jeansowa? Z czym nosić koszulę jeansową?

Kolejnym dobrym materiałem jest bawełna, która również zapewni odpowiednią przewiewność i komfort, nawet w upalne dni. Również i jedwab nada się na materiał na letnią marynarkę.

Idealna marynarka na lato
Idealna marynarka na lato

Marynarka na lato – gdzie kupić?

Takie marki jak H&M, czy Livergy oferują produkty wysokiej jakości, które nie tylko oferują w dobrych cenach, ale również są modne.

Możemy kupić marynarkę z każdego wymienionego powyżej materiału, ale również i marynarki z materiałów mieszanych, które są obecnie bardzo popularne, i wcale nie oznaczają rezygnacji z komfortu użytkowania.

Zobacz koniecznie: Męskie buty – istotny element prawdziwej elegancji w męskim wydaniu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.