Idealna marynarka na lato
Moda

Idealna marynarka na lato

Czy w czasie gorących, letnich dni można pozostać eleganckim i nie rezygnować z marynarki?

Oczywiście, że można! Taka marynarka powinna jednak spełniać kilka warunków, żeby nie powodowała nadmiernego pocenia się i żeby nie powodowała dyskomfortu. Najważniejsza jest przewiewność.

Tkanina musi charakteryzować się luźnym splotem, który zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza. Materiał powinien być również z włókien naturalnych, ponieważ tylko one zapewnią dobrą oddychalność, czyli przenikanie pary wodnej.

Przeczytaj również: Modne męskie spodnie na każdą okazję

Jednym z najlepszych materiałów na letnią marynarkę jest len, który jest przewiewny i pozwala tkać materiały o grubej fakturze, idealnie nadające się na marynarki.

Kolejnym dobrym materiałem jest bawełna, która również zapewni odpowiednią przewiewność i komfort, nawet w upalne dni. Również i jedwab nada się na materiał na letnią marynarkę.

Gdzie dostać dobrą marynarkę na lato?

Takie marki jak H&M, czy Livergy oferują produkty wysokiej jakości, które nie tylko oferują w dobrych cenach, ale również są modne. Możemy kupić marynarkę z każdego wymienionego powyżej materiału, ale również i marynarki z materiałów mieszanych, które są obecnie bardzo popularne, i wcale nie oznaczają rezygnacji z komfortu użytkowania.

Sprawdź: Modne jeansy w sezonie 2020

Idealna marynarka na lato
Idealna marynarka na lato

One Comment

  • Michał

    Ja właśnie szukam odpowiedniej marynarki na lato. Moja praca wymaga eleganckich stylizacji, jednak w upalne dni bywa to problematyczne. Szukam czegoś lekkiego i przewiewnego, a przy tym uniwersalnego. Miałem kiedyś marynarkę marki Livergy i byłem zadowolony, więc może warto tam poszukać :-)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *