Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?
Moda

Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?

Nie da się ukryć, że zegarek stanowi ważny element męskiej garderoby, który przyciąga uwagę nie tylko u płci przeciwnej. Bardzo często można natknąć się na męskie rozmowy o czasomierzach. Począwszy od kwestii jego mechaniki, pochodzenia, historii czy też wyglądu zawsze pojawia się aspekt cenowy.

Zobacz również: Jaki zegarek do garnituru

Ile kosztuje dobry zegarek?

Trudno się temu dziwić, gdyż rozpiętość cenowa jest naprawdę duża. Najtańsze czasomierze możemy kupić już poniżej 100zł, a w przypadku najdroższych praktycznie nie ma górnej granicy. Sam Władimir Putin miał kilkukrotnie na swoim nadgarstku zegarek Patek Phillipe warty ponad milion dolarów.

Wiele osób zastanawia się więc – ile powinien kosztować męski zegarek? Przy tego typu pytaniach zawsze pojawi się wiele (różnych od siebie) odpowiedzi, jednak znaczna część wskazuje, że cena czasomierza powinna być powiązana z wysokością pensji mężczyzny. Najlepiej więc aby zegarek nie był tańszy niż jedna pensja netto i nie był droższy niż trzy pensje netto (droższe zegarki mogą wskazywać bardziej na naszą chęć zdobycia uznania).

Mimo, że takim kryterium posługuje się spore grono zainteresowanych – należy pamiętać, że nie powinno to na nas wywierać żadnej presji.

Wyjazd w jakieś egzotyczne miejsce zamiast zakupu drogiego zegarka jest przecież również świetnym pomysłem.

Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?
Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *