Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?
Moda

Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?

Nie da się ukryć, że zegarek stanowi ważny element męskiej garderoby, który przyciąga uwagę nie tylko u płci przeciwnej. Bardzo często można natknąć się na męskie rozmowy o czasomierzach. Począwszy od kwestii jego mechaniki, pochodzenia, historii czy też wyglądu zawsze pojawia się aspekt cenowy.

Zobacz również: Jaki zegarek do garnituru

Ile kosztuje dobry zegarek?

Trudno się temu dziwić, gdyż rozpiętość cenowa jest naprawdę duża. Najtańsze czasomierze możemy kupić już poniżej 100zł, a w przypadku najdroższych praktycznie nie ma górnej granicy. Sam Władimir Putin miał kilkukrotnie na swoim nadgarstku zegarek Patek Phillipe warty ponad milion dolarów.

Wiele osób zastanawia się więc – ile powinien kosztować męski zegarek? Przy tego typu pytaniach zawsze pojawi się wiele (różnych od siebie) odpowiedzi, jednak znaczna część wskazuje, że cena czasomierza powinna być powiązana z wysokością pensji mężczyzny. Najlepiej więc aby zegarek nie był tańszy niż jedna pensja netto i nie był droższy niż trzy pensje netto (droższe zegarki mogą wskazywać bardziej na naszą chęć zdobycia uznania).

Mimo, że takim kryterium posługuje się spore grono zainteresowanych – należy pamiętać, że nie powinno to na nas wywierać żadnej presji.

Wyjazd w jakieś egzotyczne miejsce zamiast zakupu drogiego zegarka jest przecież również świetnym pomysłem.

Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?
Ile powinien kosztować zegarek dla mężczyzny?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.