Jak dobrze wyglądać na plaży
Moda

Jak dobrze wyglądać na plaży

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje- pora wyjazdów nad morze, jeziora i w góry. To jednak właśnie morze i jeziora przysparzają nam prawdziwych rozterek. Prawdziwy mężczyzna będzie się bowiem zastanawiał jak dobrze wyglądać na plaży i w jaki sposób zainteresować sobą płeć przeciwną.

Wszystko to w naszym poradniku…

Zasada 1 – płaski brzuszek

Już teraz trzeba wziąć się za swoje ciało, jeśli przez całą zimą zapomnieliśmy o ćwiczeniach fizycznych najwyższa pora odwiedzić siłownię, wybrać się do parku pobiegać, aby zrzucić parę zbędnych kilogramów.

Zasada 2 – biały jak śnieg i czerwony jak rak

Nie można pokazać się na plaży zupełnie białym lub spalonym od opalania i czerwonym jak rak, bo co pomyślą sobie piękne panie? Tak więc długi majowy weekend to doskonały czas, aby nabrać odrobinę brązu i później świetnie się prezentować na plaży utrwalając tylko już zdobytą wcześniej opaleniznę. W ostateczności możemy wybrać się też na solarium.

Zasada 3 – opalenizna w kształcie koszulki

Opalając się w długi weekend nie zapomnijmy o tym, aby jeśli jest okazja opalać całe ciało, bowiem jeśli opalimy tylko ręce do łokci, bo resztę będzie zasłaniała nam koszulka to trzeba sobie już teraz wyobrazić te dziwne spojrzenia kobiet na plaży, jak wyjdziemy tak „śmiesznie opaleni„.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *