justin chen J7Cf1Gch49E unsplash
Moda

Jak elegancki facet może ubrać się na randkę?

Facet stoi przed nieprostym wyborem, kiedy chce wyglądać elegancko na randce.

Podpowiadamy kilka sposobów, na które warto zwrócić uwagę.

Zrób wrażenie i podążaj za swoim przeświadczeniem oraz skutecznymi rozwiązaniami. Zależy Ci na tym, aby podkreślić swoją klasę? Postaw na stonowane ubrania wykonane z wysokiej klasy materiałów. Klasyka zawsze wygrywa. 

Chcesz się dobrze bawić?

Strój jest bardzo ważny ale jeszcze ważniejsze jest doborowe towarzystwo. Podczas randki nic nie powinno zakłócać Twoich myśli. Nawet strój. To ma być przyjemny czas. Dlatego też w swojej stylizacji zajmij się tym, aby złączyć ze sobą luz z elegancją.

Dobierz ubrania stworzone z materiałów pochodzenia naturalnego. Wyprodukowane ze starannością o każdy szczegół. Jeśli będziesz czuł się wygodnie, nic nie będzie przeszkadzało Twojej pewności siebie. Co najwyżej możesz jeszcze uzupełniająco ją podkreślić odpowiednią stylówką. 

Podkreśl to, co w sobie lubisz

Jeżeli Twoje ciało jest dobrze zbudowane, zadbaj o to, aby to uwydatnić. Wyeksponuj wyrzeźbiony brzuch oraz klatkę piersiową.

omid armin u k4soUmYQs unsplash scaled

Załóż na przykład dopasowaną do swojej sylwetki koszulę.

Chcesz czuć się swobodnie a nie jak sardynka;)? Unikaj koszul zbyt ciasnych. Pamiętaj, że koszula nie musi być zapięta aż pod samą szyją. Jeden guzik odsłaniający odrobinę więcej ciała będzie sexi a Ty nadal będziesz wyglądał smart.

Krawat oczywiście nie musi być obowiązkowy. Poskutkuje za to marynarka. Połączenie gustowności z rozluźnieniem. Taka stylizacja sprawdza się bardzo dobrze i da Ci pewność, że wyglądasz interesująco. I w dodatku nie potrzebujesz do tego pełnego garnituru. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *