Jak wybrać czapkę z daszkiem?
Moda,  Zdrowie

Jak wybrać czapkę z daszkiem?

Każdy z nas powinien być zaopatrzony w dobra czapkę z daszkiem, niezależnie od tego czy ma nas ona chronić czy tez dodać sportowego wyglądu.

Czapka z daszkiem, a ostające uszy

 Jednak wybór czapki z daszkiem czasami może być problemem, czasami dziwnie układa się na głowie, a czasami sprawia że nasze uszy wyglądają na jeszcze bardziej odstające. Co zrobić w takim wypadku?

Przeczytaj również: Co muszą wiedzieć prawdziwi brodacze, aby w prawidłowy sposób pielęgnować swój atut?

Czapki z daszkiem potrafią kosztować od paru złotych do nawet paru tysięcy złotych, niektóre ceny potrafią zrazić do kupna jakiejkolwiek czapki. Oczywiście te najtańsze nigdy nie spełnią naszych oczekiwań co do ukrycia odstających uszu, a te najdroższe wcale nie będą warte swojej ceny.

Jaką czapkę z daszkiem wybrać?

Za czapkę nie wydajmy więcej niż 100 złotych, najlepiej szukać w przedziale od 40 do 80 złotych. Wybierzmy czapki markowe np Nike czy Adidas, jeśli nie chcemy świecić marką na głowie, można spokojnie znaleźć czapkę z delikatnym bądź prawie niewidocznym logo. Idealnym przykładem jest czapka Nike Sportswear Aerobill H86 czy też  czapka Adidas Baseball Classic Cap Trefoil w kolorze czarnym i z czarnym logo.

Czapki markowe mają to do siebie że są dobrze uszyte i można je idealnie regulować według naszych oczekiwań, dlatego można nimi nawet zakryć odstające uszy. Nawet jeśli założymy je normalnie, nie będą one powodowały efektu ostających uszu bo ich krój i materiał jest odpowiednio dobrany do kształtu naszej głowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *