Jak znaleźć idealnie pasujący T-shirt

Jak znaleźć idealnie pasujący T-shirt

Ludzie często zapominają o tym jak ogromny wpływ na nasz wizerunek, mają proste rzeczy. Dobra para dżinsów, ładny płaszcz i dobrej jakości t-shirty. Dobrze dopasowany t-shirt będzie lepiej wyglądał i dodatkowo nie będzie kosztowny.

Idealnie pasujący T-shirt to niezbędny element w szafie każdego na poważnie myślącego o swoim wizerunku mężczyzny. Są idealną kombinacją wygody, prostoty i stylu. Najważniejszym warunkiem do spełnienia przy zakupie takiego t-shirt’a to przede wszystkim to, aby pasował do kształtu Twojego ciała. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Na szczęście, w tym poradniku znajdziesz kilka przydatnych porad, które znacznie ułatwią to zadanie.

Umięśniona sylwetka

Jeżeli chodzisz na siłownię i dbasz o muskularny wygląd swojego ciała, powinieneś w jakiś sposób pokazać efekty swojej ciężkiej pracy i kupić bluzkę, która będze to uwydatniała. Najlepszą opcją w takim wypadku będzie mały rozmiarem sportowy t-shirt, który będzie mocno przylegał do ciała.

Baggy T-shirt

Baggy T-shirt jest to jeden z rodzajów t-shirtów. W ciągu ostatnich kilku lat pojawił się trend na takie t-shirty. Z reguły przylegają one do ciała, a tutaj celowo łamana jest ta „zasada”. Baggy T-shirt jest idealny dla wszystkich, którzy chcą wyglądać na bardziej „wyluzowanych”, a jednocześnie okazywać nieco wyczucia stylu.


Przeczytaj >>> Moda na lato


Zwykły T-shirt o większym rozmiarze

Będzie on idealny dla osób o nieco „pulchniejszej” budowie, ponieważ zakryje pewne niedoskonałości, które przy mniejszej opcji byłyby niepotrzebnie uwydatniane. Mimo to należy uważać, aby nie przesadzić, ponieważ można przedobrzyć i wyglądać jeszcze „pulchniej” nosząc taki t-shirt. Może być również wykorzystywany dla osób szczupłych. Będzie to idealny kontrast pomiędzy szczupłą sylwetką a czymś dużym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.