Jaką biżuterię najczęściej wybierają mężczyźni

Jaką biżuterię najczęściej wybierają mężczyźni

Jak pokazują rozliczne sondaże oraz ankiety, panowie coraz łaskawszym okiem zerkają na biżuterię, co jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się nie do pomyślenia. Co więcej, dokonując wyboru nie są oni raczej zainteresowani produktami wykonywanymi w ilościach jednostkowych lub też ściśle wpasowującymi się w ich gustach – nie są to bowiem już czasy, kiedy mężczyzna dysponujący kilkoma bądź kilkunastoma setkami złotych będzie poszukiwał łańcuszków czy sygnetów wykonywanych masowo, często w sposób niedbały i nieelegancki.

To właśnie do osób, którym marzy się posiadanie w swojej kolekcji produktu ze wszech miar niezwykłego, a dodatkowo uderzającego w patriotyczno-historyczne tony swoją ofertę kieruje przedsiębiorstwo Enigma, z którego asortymentem biżuterii zapoznać się można odwiedzając sklep z biżuterią męską – ENIGMA. To właśnie tam zaznajomić się można z niezwykle bogatym portfolio łańcuszków, wisiorków, sygnetów oraz spinek do mankietów wykonanych zarówno z wysokiej próby srebra jak i z doskonałej jakości złota.

Uwagę każdego odwiedzającego z pewnością przykuje fakt, że produkty są przygotowywane nie tylko zgodnie z gustami nowoczesnych mężczyzn, a więc są masywne i eleganckie. Równie ważne są w ich przypadku kunsztowne zdobienia z dbałością o najmniejszy nawet detal. Nie może być mowy o niedoróbkach, nieprawidłowo wykonanych zdobieniach, czy prostych wzorach – tak ciekawych propozycji nie znajdziemy w żadnym sklepie jubilerskim oferującym swoje towary w sieci. Od razu widać, że właściciele przywiązują dużą uwagę do obowiązujących obecnie trendów, bowiem trzon oferty stanowią produkty cieszące się obecnie wśród panów ogromnym zainteresowaniem, a więc łańcuszki, sygnety i wisiorki.

 

Jaką biżuterię najczęściej wybierają mężczyźni

Znaczna większość produktów opatrzona jest symbolem orła białego, jednakże znajdziemy także w asortymencie takie perełki jak pierścienie ze znakiem Polski Walczącej, produkty odwołujące się bezpośrednio do wyczynów naszej bohaterskiej husarii, czy w końcu biżuterię okazjonalną, upamiętniająca ważne wydarzenia z historii Rzeczypospolitej, w tym – stulecie odzyskania przez kraj niepodległości.

Nie zabrakło także produktów dla prawdziwych dżentelmenów, którzy to regularnie uczęszczają na wystawne bankiety czy też na spotkania biznesowe z ważnymi osobistościami. Oni także mogą uzupełnić swoją kreację o piękne dodatki jednocześnie podkreślające ich przekonania, decydując się na przykład na zakup gustownych spinek do mankietów. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki przygotowane w tak misterny sposób, że z całą pewnością przyciągną zainteresowany wzrok współbiesiadników. Co równie ważne, za doskonałą jakością wykonania nie idzie na szczęście niebotyczna cena, bowiem produkty tego typu przygotowane na bazie wysokiej jakości srebra można nabyć już za nieco ponad sto złotych – sami Państwo przyznają, że nie jest to zbyt duży wydatek jak na produkt tej klasy. Świadomość potrzeb klienta, ponadprzeciętna jakość, konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór produktów przygotowanych z myślach o mężczyznach, którym bliska jest tematyka patriotyczna…oto właśnie główne wyróżniki przedsiębiorstwa Enigma oferującego wyroby jubilerskie!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.