pexels salah amrani 1232459
Moda

Koszulka Polo – w jakim zestawieniu?

Nie ma osób, które nie stawiają na wygodę w komponowaniu ubioru. Właśnie dlatego mężczyźni chętnie wybierają koszulki Polo jako główną części swojej garderoby.

W stylówce casual nawet jest wskazanym łączyć szyk ze swobodą. Koszulka Polo sprawdzi się w chwilach kiedy marynarkę można odłożyć na drugi plan i ubrać coś bardziej komfortowego.

Tutaj nieistotne czy wybierasz się po to aby spotkać się z przyjaciółmi, na zajęcia sportowe, spacer ze zwierzakiem czy pograć w piłkę.

Wygodne ubranie w różnorodnych okolicznościach to podstawa. 

Jedna koszulka – wiele sposobów noszenia

W połączeniu ze spodniami typu jeans możesz nosić ją na zewnątrz spodni lub szortów. Taki styl jest nieco luźniejszy.

mohammed swalem kIEdUicQZeU unsplash scaled

 

Z kolei polówka wsunięta w spodnie to sposób na bardziej klasyczne połączenie.

Tutaj sprawdzą się spodnie chino, modne obecnie w kolorach brązu, beżu oraz czarne.  Świetnie do takiej stylówki sprawdzi się odpowiednio dobrany pasek.

W tym miejscu polecamy paski plecione, które wyróżniają się na tle pasków gładkich. W wyborze kolorystyki upewnij się, że kompozycja będzie pasowała.

My polecamy aby z beżowymi spodniami połączyć pasek z tej samej grupy kolorystycznej w nieco ciemniejszym odcieniu.

Takie połączenie robi bardzo dobre wrażenie. Ciemny brąz będzie tu strzałem w dziesiątkę.

Na podkreślenie delikatnego kontrastu fajnie jakby koszulka była w jasnym kolorze, przykładowo białym, z charakterystycznymi wstawkami powiedzmy granatu i czerwieni na kołnierzyku.

Taka kolorystyczna kombinacja nie sprawi, że styl będzie przesadzony. Jedynie będzie nieco bardziej podkreślony, co w konsekwencji przyniesie oczekiwany rezultat elegancji.

One Comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *