Pończochy
Moda

Moda na pończochy

Pończochy – krótka historia

Moda lubi zataczać koła i wracać do nurtów, które już dawno minęły. W latach 60-tych oraz 70-tych bardzo popularne wśród kobiet z wielu sfer były pończochy. Zarówno te samonośne jak i noszone z pasem do pończoch, ubierane były przede wszystkim do spódnic oraz sukienek. Po upływie kilkunastu lat, kiedy wiele kobiet zrezygnowało ze spódnic na rzecz wygodniejszych spodni, pończochy zostały wyparte przez zwyczajne rajstopy oraz rajtuzy.

Pończochy – moda powraca

Moda w chwili obecnej stopniowo zaczęła powracać do lat, kiedy pończoch były modne. Dziś, jest to element garderoby znacznie częściej ubierany na specjalne okazje. Studniówka, ślub czy też inne ważne wydarzenie zwykle wiąże się z koniecznością zakupu dobrze dobranych pończoch. W wielu sklepach z erotyczną bielizną znajdziemy również modele idealne na noc poślubną czy też nocne igraszki. Nie da się ukryć, iż pończochy stanowią jeden z bardziej lubianych przez panów element garderoby kobiet. W połączeniu z seksownym pasem do pończoch, są wabikiem na każdego mężczyznę.

Pończochy – jakie wybrać

Jeśli planujemy wybrać dla siebie pończochy warto wiedzieć, gdzie nosić ich się nie powinno, zwłaszcza w wariancie z pasem do pończoch. Wykluczone jest noszenie tego rodzaju bielizny do pracy, zwłaszcza gdy pasy są widoczne. Nie powinno się także nosić tego rodzaju ubrań na spotkania biznesowe. Tego rodzaju ubranie powinno być zarezerwowane na wyjścia do dyskoteki lub klubu, czy też romantyczną kolację z ukochanym.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.