Modne męskie kąpielówki 2019!
Moda

Modne męskie kąpielówki 2019!

Zbliża się długo wyczekiwany urlop, a ty nie wiesz jakie kąpielówki męskie ze sobą zabrać? Twoje stare slipy są już znoszone, przetarte lub po prostu niemodne? A może nie wiesz, jakie kąpielówki męskie się teraz nosi? Chcesz ukryć niedoskonałości sylwetki? Nie martw się! Pomożemy ci wybrać idealne!

Nie tylko panie, ale i panowie chcą prezentować się na rajskiej plaży modnie i stylowo. Męska odzież do pływania składa się najczęściej z samych kąpielówek, dlatego wydaje się, że ich wybór nie powinien przysporzyć większych problemów. Jeżeli jednak chcesz prezentować się na plaży modnie i elegancko, a kąpielówki, zamiast eksponować wady, mają podkreślać walory sylwetki, zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.

Kąpielówki męskie – bermudy

Bermudy to bardzo modne kąpielówki męskie. Swoją popularność zawdzięczają kalifornijskim surferom, bowiem to oni docenili wygodę, nietuzinkowy styl i luźny charakter stroju. Stanowią idealny wybór dla panów, którzy mają masywne uda i odstający brzuszek. Bermudy są dość luźne, posiadają szeroką nogawkę i sięgają najczęściej do kolan. To właśnie ich fason wyrównuje proporcje sylwetki, a także ukrywa zbyt przysadziste uda. Bermudy często wyposażone są w kieszenie, dzięki czemu są praktycznym letnim strojem również na co dzień. Panowie najbardziej doceniają jednak ich klimat. Bermudy występują w bardzo modnych tropikalnych i wyrazistych wzorach, dzięki którym podkreślisz swoją nietuzinkową osobowość i pokażesz, że śmiało podążasz za najnowszymi trendami!

Kąpielówki męskie typu bermudy nie pasują jednak każdemu. Tego fasonu powinni unikać niscy panowie – w takich spodenkach będą wydawać się jeszcze niżsi.

Kąpielówki męskie – szorty

Szorty to kolejny modny i popularny strój plażowy. Wykonane są najczęściej z szybkoschnących materiałów, dzięki czemu wystarczy chwila na słońcu i stają się całkowicie suche. Właściwie dobrany rozmiar szortów będzie odpowiedni niemal dla każdego typu figury. Warto jednak pamiętać, że zbyt małe lub za bardzo opinające, nadmiernie wyeksponują brzuch i podkreślą uda. Są idealne dla panów o atletycznej budowie, którzy dodatkowo podkreślą dzięki nim walory swojej sylwetki. Bogata oferta wzorów i kolorów szortów pozwala na wybór idealnego modelu dla siebie.

Klasyczne kąpielówki męskie

Klasyczne kąpielówki męskie, nazywane także slipami, stanowiły niegdyś must-have każdego plażowicza. Dlatego do dziś mogą kojarzyć się niektórym z dość korpulentnymi panami o dużych brzuszkach, charakterystycznym wąsie oraz skarpetkach połączonych z klapkami. Slipy, które można spotkać obecnie w sklepach nie przypominają już tych mocno wrzynających się i pozbawionych stylu majtek. Mają one nowoczesny charakter i nietuzinkowy szyk. Kojarzą się z pewnymi siebie, dobrze zbudowanymi mężczyznami, którzy wiedzą jak dobrze prezentować się na plaży. Tego fasonu powinni jednak unikać panowie o dużych brzuszkach, którzy mogliby go w nich dodatkowo uwydatnić. W ich wypadku lepiej sprawdzają się luźne szorty i bermudy.

Materiał partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści materiału.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *