Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne
Moda,  Zdrowie

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne w tym sezonie mają nie tylko chronić nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, ale mają być również modnym dodatkiem do naszej stylizacji.

Sprawdzamy zatem, jakie okulary, jakie szkła będą modne latem. Gdzie warto je kupić, oraz jaka jest ich cena.

Co będzie modne w tym sezonie?

Już nie tylko oprawa ma znacznie, ale również kolor szkła w okularach. Producenci i styliści poszli o krok do przodu, już nie tylko kolor i kształt oprawki ma znacznie, ale również kolor szkła. W modzie są już nie tylko delikatnie przyciemniane szkła, ale również do gry weszły kolorowe.

Przeczytaj także: Modne jeansy w sezonie 2020

Oprócz efekty iście wizualnego, tego typu soczewki mają za zadanie również chronić oczy przed zbyt dużym nasłonecznieniem i szkodliwym promieniowaniem.

Jak dobrać okulary

W bardzo słoneczne dni warto zakładać okulary z ciemnymi soczewkami – odcienie szarości, granatu, zieleni, czy czerni , aby znacznie chronić oko przed promieniami słonecznymi, w pochmurne dni możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Sprawdzą się wtedy idealnie okulary w kolorze różowym, żółtym.

Decydując się na zakup okularów, warto to zrobić w markowym sklepie, aby mieć pewność, że będą to sprawdzone okulary, z odpowiednimi atestami. Ceny dobrych okularów zaczynają się od ok. 100 PLN.

Zobacz także: Ponadczasowe dodatki do stylizacji męskiej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *