Poszetka
Moda

Poszetka- elegancja i styl

PoszetkaW garderobie każdego eleganckiego pana, niezależnie od tego, czyli lubuje się on w stylu nowoczesnym, czy też klasycznym, powinny znaleźć się dobrej jakości, idealnie skrojone garnitury. Obowiązkowym dodatkiem do tego stroju, odpowiedniego na wiele okazji, bardziej i mniej formalnych są poszetki. Ta z nazwa przywodząca nam na myśl francuskie słowo oznacza prostokątną chusteczkę, wkładaną do górnej kieszonki garnituru, czyli brustaszy.

Wieczorowy szyk

Na bardziej formalne okazje najlepiej będzie wybrać poszetkę o stonowanym, jednolitym kolorze, oczywiście doskonałą jakościowo. Idealnie, gdyby miała ona kolor jak najbardziej zbliżony do barwy muszki lub krawata. Do ciemnego, wieczorowego garnituru pasuje jedynie chusteczka biała. Tak ubrany pan da wyraz swojej znajomości dress codu i z pewnością zachwyci znajomych swym gustem.

Swobodna elegancja na co dzień

Niektórzy panowie preferują elegancki strój także na codzienne okazje, jednakże w takim wypadku można pozwolić sobie na nieco więcej luzu i fantazji, także przy doborze dodatku, jakim jest poszetka. Dla odważnych mężczyzn można polecić chusteczkę o wyrazistej, kontrastowej do stroju barwie lub też wzorzystą. W sprzedaży znajdziemy na przykład dodatki niebieskie czy czerwone, wystarczy uruchomić wyobraźnię i obmyślić stylizację. Co ciekawe, współczesna moda zakłada, że strój można wzbogacić o chusteczkę nawet nie zakładając krawata czy muchy, Trendy mody są z resztą przecież po to, by się nimi bawić oraz dopasowywać do własnych preferencji i gustu.

Dobra jakość na pierwszym miejscu

Kupując poszetkę najlepiej postawić na doskonałą jakość materiału i sprawdzonego producenta. Jakość bowiem to nie tylko trwałość, ale i dbałość o staranne wykonanie. Okazuje się, że nasi krajowi producenci nie mają się czego wstydzić w tym zakresie i proponują nam naprawdę doskonałej jakości towar nie tylko na wieczór, ale i na co dzień. Wśród propozycji polskich twórców poszetek znajdziemy chusteczki jednolite i stonowane, ale też te kolorowe i bardzo wzorzyste. Taki wybór pozwala na tworzenie coraz to nowych stylizacji, zależnie od okazji, ale też pory dnia, pogody czy humoru noszącego. Dodatek w postaci poszetki, zwłaszcza tej w nietypowym kolorze czy deseniu odmieni nawet garnitur, który już nam się znudził i stracił w naszych oczach potencjał.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *