Puta Roca - biżuteria męska staje się coraz bardziej popularna
Moda

Puta Roca – biżuteria męska staje się coraz bardziej popularna

Przez długie lata biżuterię nosiły wyłącznie kobiety. Moda jednak się zmienia. Mężczyźni coraz częściej wybierają dla siebie bransolety i naszyjniki. Wbrew pozorom, nie jest to do końca nowy pomysł. Skąd taka idea i gdzie szukać męskiej biżuterii?

Znaczenie biżuterii

Biżuteria stanowi istotny element ubioru. Często odzwierciedla osobowość osoby, która ją nosi oraz wartości, jakie wyznaje. Niektórzy lubią rzucać się w oczy, dlatego tym chętniej wybierają wyraziste ozdoby. Naprzeciw oczekiwaniom fanów wyjątkowych wyrobów jubilerskich wychodzi marka Puta Roca (https://putaroca.pl/), specjalizująca się w tworzeniu luksusowej biżuterii męskiej.

Puta Roca - biżuteria męska staje się coraz bardziej popularna
fot. putaroca.pl

Historia męskiej biżuterii

Przez wiele wieków mężczyznom przysługiwał jedynie zegarek i obrączka ślubna, ewentualnie spinki w mankiecie. Wielu znanych władców jednak wyłamywało się ze współczesnej mody. Czynili to choćby ci ludzie, których było na to stać. W końcu kto bogatemu zabroni?

Elekcyjny król Henryk III Walezy z pewnością zaszokował swoich poddanych, gdy pierwszy raz przybył do Polski. Miał przekłute uszy i nosił kolczyki z wisiorkami wysadzane perłami. Z kolei Henryk VIII Tudor, ten, który aż sześciokrotnie się żenił, lubił łańcuchy oraz pierścienie. Chętnie je ubierał, w końcu złota biżuteria pasowała do wizerunku potężnego władcy.

Mężczyzna nosi biżuterię

Obecnie noszenie biżuterii nie jest zarezerwowane wyłącznie dla pań. Kolczyk w uchu mężczyzny może ciekawie wyglądać, podobnie jak bransoletka na nadgarstku czy elegancka zawieszka na szyi. Co więcej, męska biżuteria może pełnić te same funkcje, co kobieca, czyli ukazywać styl danej osoby i stanowić ładny dodatek do ubioru.

Puta Roca - biżuteria męska staje się coraz bardziej popularna
fot. putaroca.pl

Puta Roca – Biżuteria dla panów

Panowie, którzy chcą poeksperymentować z modą i wzbogacić swój wygląd, ciekawe propozycje znajdą w sklepie Puta Roca (https://putaroca.pl/). W ofercie znajduje się ekskluzywna biżuteria męska ze srebra, złota i kamieni szlachetnych, które cieszą oko. Ciekawe wzory, duży wybór oraz możliwość personalizacji biżuterii sprawiają, że każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

 

Materiał przygotowany dla Partnera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *