Stringi
Moda

Stringi jeszcze w modzie

Stringi – historia

Pierwszą bieliznę tego rodzaju, zaczęły nosić kobiety dopiero w drugiej połowie XX wieku. Pomimo, iż minęło już wiele lat od momentu jak zaczęto je nosić po raz pierwszy, do dnia dzisiejszego cieszą się one ogromnym zainteresowaniem ze strony pań. Pomimo, iż panowie rzecz jasna raczej nie noszą bielizny tego rodzaju, to warto wiedzieć, iż wielu z nich bardzo lubi, kiedy kobieta ładnych kształtach, ma na sobie ten rodzaj bielizny.

Stringi – komfort noszenia

Wiele kobiet, czuje się w stringach na tyle dobrze , że chętnie noszą ją, na co dzień. Prawdą jest, iż w przypadku szczególnie przylegających do ciała ubrań, ten rodzaj bielizny sprawdza się najlepiej. Odznaczające się pod ubraniem figi, czy też bokserki nie wyglądają zbyt estetycznie.
Niestety, ten rodzaj bielizny, posiada także spore grono przeciwników wśród, których znajdziemy również lekarzy ginekologów. Nie są oni zupełnie przeciwni noszeniu bielizny tego rodzaju. Przestrzegają jednak przed codziennym ich noszeniu, co może powodować liczne podrażnienia, a nawet infekcje dróg rodnych. Anatomia miejsc intymnych każdej kobiety może być nieco inna, dlatego też stingi mające krój uniwersalny, mogą powodować otarcia oraz podrażnienia. Powstałe otarcia z kolei, mogą w bardzo łatwy sposób ulec zakażeniu z racji miejsca, w którym one występują.

Stringi – choroby

Do najczęstszych z chorób mogących mieć związek z noszeniem bielizny tego rodzaju należą wszelkiego rodzaju grzybice oraz wirusowe choroby układu płciowego, takie jak brodawczak ludzki i wiele innych. Co ważne, materiał z jakiego wykonana jest bielizna tego typu bardzo często wykonany jest ze sztucznych włókien, z których to trudno jest się pozbyć bakterii, grzybów oraz wirusów, również podczas prania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.