Stylowe buty na lato
Moda

Stylowe buty na lato

Fakt, że stylowe buty są jednym ze wskaźników solidności mężczyzny, został potwierdzony przez więcej niż jednego stylistę. W dzisiejszych czasach mężczyźni prowadzą aktywny tryb życia. Ciężko pracują, uprawiają sport i aktywnie odpoczywają. Do każdej takiej okazji potrzebują osobnej pary butów.

Oto modne buty w lato 2020:

Stylowe buty na lato – Sandały

Sandały są uważane za jeden z najbardziej wygodnych rodzajów butów męskich i są idealne na upały. Zapewniają stopom komfort i świeże powietrze, dlatego z przyjemnością zastępują zwykłe trampki i sneakersy w lecie.

Stylowe buty na lato – Espadryle

Teraz te buty w sezonie letnim można zobaczyć wszędzie. Oczywiście noszenie ich na spotkaniu biznesowym lub oficjalnym wydarzeniu jest ryzykowne. Ale w nieformalnym otoczeniu ten model pasuje do prawie wszystkich rodzajów letnich ubrań.

Przeczytaj także: Modne jeansy w sezonie 2020

Stylowe buty na lato – Mokasyny

Ten rodzaj butów jest naprawdę bardzo wygodny. Teraz jest popularny w codziennym użytkowaniu jako uzupełnienie każdego stylowego wyglądu. Również mokasyny są uważane za buty kierowców i pod tym względem dobrze komponują się nawet z oficjalnymi ubraniami.

Stylowe buty na lato – Sneakersy

Tego lata modne są dwukolorowe sneakersy z kontrastującymi podeszwami, sznurowadłami i elementami dekoracyjnymi, a także przypominające retro sneakersy bokserów i piłkarzy.

Stylowe buty na lato -Oksfordy

Szafa każdego mężczyzny powinna mieć parę dobrych klasycznych butów.

Ogólnie tego rodzaju butów nie można nazwać ściśle letnim. Ale jeśli masz sytuację w lecie, w której musisz wyglądać wyjątkowo oficjalnie, to bez pary oksfordów będzie to bardzo trudne.

Tommy Hilfiger, Lasocki, Crocs, Adidas, Nike, Kazar i wiele innych producentów tego lata w żadnym wypadku nie ograniczają się tylko do oficjalnych odmian butów i oferują nam wiele modeli, w których stopom nie będą gorąco nawet przy słonecznej pogodzie i które zapewnią największy komfort i piękny wygląd w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.