Top 5 skarpetek dla faceta
Moda

Top 5 skarpetek dla faceta

Skarpety już od kilku sezonów nie stanowią jednego z tych dodatków do odzieży, które najchętniej zakamuflowalibyśmy jak tylko to możliwe – wręcz przeciwnie aktualne trendy wręcz narzucają to, by je eksponować, pokazywać, a nawet chwalić się nimi. Taka tendencja nie mogła nie wpłynąć na kwestię prezentów – a jak wiadomo skarpety są od dawna symbolem tych babcinych i nietrafionych. Najwyższy czas to zmienić, a to zadanie będzie dużo łatwiejsze do wykonania, gdy wziąć na przysłowiową „tapetę” te skarpety, które zaskakują kolorem, designem i pomysłowością. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi typami!

Top 5 skarpetek dla faceta – nr 1: dla konesera dobrych trunków

„Jeśli możesz to przeczytać – proszę przynieś mi zimne piwko” – cytat marzenia dla mężczyzn znający się na rzeczy i choć taki tekst na t-shircie mógłby na nikim nie zrobić wrażenia, to jeśli umieścić go na skarpetach i to na ich spodzie, to już inna bajka. Jak więc tak interesujący projekt miałby się nie znaleźć w naszym zestawieniu!

Zasada użytkowania tych skarpet jest bardziej niż prosta – jeśli jesteś mężczyzną, spraw sobie taki prezent, załóż je i usiądź wygodnie w widocznym miejscu z wyciągniętymi stopami, a jeśli jesteś kobietą, spraw ukochanemu miłą niespodzianką i w bonusie z takimi skarpetkami dorzuć do prezentu i złocisty napój.

W obu przypadkach powinno zadziałać, tym bardziej że te skarpety dla piwosza są również:

 • wygodne
 • trwałe
 • oryginalne

Top 5 skarpetek dla faceta – nr 2: słodkie, owocowe i ananasowe!

Czy męskie skarpety mogą być urocze? Tak! Skarpety w ananasy są takie, ale równocześnie dzięki odpowiednio dobranej palecie kolorów w żaden sposób nie są przesłodzone. Spodobają się zarówno szalonemu studentowi, który ma już dość sesji i marzy o niebieskich migdałach (albo żółtych ananasach) jak i poważnemu przedsiębiorcy, który po godzinach na mniej formalne spotkanie z pewnością z ogromną przyjemnością założy takie cuda.

Skarpety w ananasy są:

 • modne
 • urocze
 • solidnie wykonane

Top 5 skarpetek dla faceta – nr 3: dla gracza kanapowego

Jeśli chodzi o grę, dużo lepszą reprezentację od tej w piłce nożnej mamy na kanapach, przed komputerami czy innymi platformami do zdobywania leveli i pokonywania wirtualnych potworów. Choć kiwnąć palcem trzeba – to stopą już niekoniecznie, tą natomiast warto przywdziać w skarpety zapewniające upragnione ciepełko i komfort w trakcie nocnych maratonów epickich gier. Czyż więc mogłoby być coś lepszego niż skarpety dla gracza z jakże wymownym hasłem na spodzie: „gram w grę”? Wątpliwe! Dlatego jest to w naszym zestawieniu nasz numer trzy.

To skarpety dla:

 • geeka
 • hipstera
 • gamera

Top 5 skarpetek dla faceta – nr 4: dla typowego Polaka

Zagadka: co łączy Polaka i sandały? Skarpety! Trzeba jednak mieć trochę dystansu do naszych strojnych przedstawicieli płci męskiej przebywających na urlopie i zamiast stroić sobie żarty z ich jakże śmiałej interpretacji modowej, dlaczego nie dać im uroczego, sugestywnego prezentu z przymrużeniem oka? Takim na pewno są skarpety stylizowane na sandały! Dzięki nim, nie trzeba będzie już nawet zakładać sandałów, aby być wiernym swojemu stylowi.

Takie skarpety przydadzą się:

 • na piżama party
 • na urlopie
 • na co dzień!

Top 5 skarpetek dla faceta – nr 5: dla tego naj!

Na koniec zostawiliśmy coś naprawdę uroczego – skarpety pełne miłości i uznania dla ukochanego mężczyzny. O ile wcześniejsze propozycje były śmiałe i wesołe, te są bardzo rozczulająca, bowiem nie ma faceta, który by się nie wzruszył na widok skarpet z napisem „najlepszy facet we wszechświecie”. To taki prosty gest, dzięki któremu bez padania do stóp mężowi czy chłopakowi można zrobić coś dla jego stóp i sprawić taką przyjemność, że aż miło!

Te skarpety to dobry pomysł na:

 • Dzień Chłopaka
 • Waszą rocznicę
 • jego urodziny

To nasze typy, ale więcej inspiracji można znaleźć też samodzielnie, w sieci, na stronach takich jak scarry.pl lub crazyshop.pl. Warto poszukać, bowiem tak jak wspominaliśmy na początku – dzisiaj skarpety męskie to modny prezent i najlepsza inspiracja upominkowa na każdą okazję. Warto więc z niej skorzystać!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *