Czy warto kupić Xblitz MIRROR VIEW?
Motoryzacja

Czy warto kupić Xblitz MIRROR VIEW?

Kamera samochodowa znana także jako wideorejestrator to coraz bardziej popularny gadżet dla kierowców. Jest to urządzenie elektroniczne, które zapisuje przebieg trasy. Jest szczególnie doceniany przez kierowców ceniących sobie komfort jazdy i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas podróży.

Wideorejestrator Xblitz MIRROR VIEW działa podobnie jak zwykła kamera, a trasa jest zapisywana na karcie micro SD o pojemności 64 GB. Nagranie można później obejrzeć na komputerze i sprawdzić, jak minęła nam trasa.

Co znajdziemy w opakowaniu Xblitz MIRROR VIEW?

W pudełku znajduje się rejestrator oraz elementy pozwalające zainstalować go w prawidłowy sposób na lusterku. Oprócz tego każdy użytkownik znajdzie instrukcję obsługi, ładowarkę samochodową oraz kabel łączący tylną kamerę.

Co znajdziemy w opakowaniu Xblitz MIRROR VIEW?
Co znajdziemy w opakowaniu Xblitz MIRROR VIEW?

Wideorejestrator Xblitz MIRROR VIEW montuje się tak, by rejestrował obraz przed maską samochodu przez przednią szybę. Dobrze zainstalowana kamera pozwala rejestrować różne zdarzenia drogowe, szczególnie te nagłe i niespodziewane. Tak nagrany film pozwala dochodzić swoich praw w razie kolizji.

Czy warto kupić Xblitz MIRROR VIEW?
Xblitz MIRROR VIEW

Jak zamontować Xblitz MIRROR VIEW?

Jest niezwykle łatwy w montażu, wystarczy przymocować go do lusterka. Nie jest to skomplikowane dzięki dołączonym do zestawu elementom łączącym. Kamera w lusterku jest o wiele wygodniejsza niż klasyczny wideorejestrator mocowany na szybie.

Xblitz MIRROR VIEW ma pod powierzchnią wmontowany wyświetlacz, na którym można zobaczyć obraz z kamery cofania. Jest wyposażony w niewielką szerokokątną kamerę, której kąt widzenia sięga nawet 130 stopni. Pozwala to zarejestrować jednocześnie oba pasy ruchu oraz pobocze. Do tego kamera działa w technologii HDR, co sprawia, że każda klatka filmu ma zrównoważoną ekspozycję i niezależnie od oświetlenia pozostaje czytelna.

Jak zamontować Xblitz MIRROR VIEW?
Jak zamontować Xblitz MIRROR VIEW?

Użytkownicy chwalą sobie jakość nagrań. Xblitz MIRROR VIEW posiada wysoką rozdzielczość Full HD, dzięki czemu nagrania są pełne szczegółów i łatwo odczytać na przykład tablice rejestracyjne. Jest to szczególnie przydatne podczas niespodziewanej kolizji.

Kamera cofania i detektor ruchu

Wideorejestrator Xblitz MIRROR VIEW posiada dwie kamery: przednią, która jest ukryta w lusterku i nagrywa przebieg trasy oraz tylną, która rejestruje to co dzieje się z tyłu pojazdu. Jeśli użytkownik podepnie ją do świateł cofania ułatwi parkowanie i wyświetli obraz z tyłu samochodu.

Kamera cofania
Kamera cofania

Kamera posiada także wbudowany detektor ruchu, który ma możliwość sfilmowania obszaru przed i za autem nawet gdy kierowcy nie ma w pobliżu. Wideorejestrator automatycznie włączy się i rozpocznie nagrywanie, gdy w jego polu widzenia pojawi się jakiś ruch. To urządzenie pozwoli także nagrać sprawcę kolizji parkingowych, gdy kierowcy nie ma w środku.

Xblitz MIRROR VIEW ma wbudowany czujnik na wstrząsy, więc jeśli zdaży się kolizja na parkingu sprawca zostanie nagrany.

Jak działa czujnik przeciążeniowy?

Xblitz MIRROR VIEW posiada inteligentny system, który zapisuje nagrany film z wypadku w specjalnym folderze, dzięki temu użytkownik ma pewność, że nagranie jest chronione i nie zostanie łatwo usunięte z pamięci karty. A to dlatego, że kamera jest wyposażona w G-sensor, czyli czujnik przeciążeniowy. Gdy tylko wyczuje wstrząs spowodowany kolizją zabezpiecza nagranie w specjalnym folderze. Czułość G-sensora można z łatwością regulować.

Elegancki design, który charakteryzuje się nowoczesnym stylem i minimalizmem pozwala dyskretnie ukryć go w lusterku samochodowym. Jego smukły kształt oraz wysoka jakość materiałów z którego jest wykonany pozwala kierowcy poczuć się bezpiecznie na drodze niezależnie od długości trasy.

Czasem wydaje się, że znamy trasę na pamięć i przestajemy być ostrożni. Dzięki Xblitz MIRROR VIEW w każdym momencie możemy poczuć większy komfort z jazdy swoim ulubionym samochodem.

Xblitz MIRROR VIEW kupicie w tym sklepie -> LINK

Materiał przygotowany we współpracy z Partnerem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *