Jak wybrać rodzinny samochód?

Kupujemy rodzinny samochód
suzi44 / 123RF Zdjęcie Seryjne

Rodzinny samochód musi być przede wszystkim sporych gabarytów. Nie interesuje nas hatchback, ale sedan już bardziej. W ostatnich latach producenci samochodów wyraźnie skłaniają się ku produkcji większych modeli. W 2010 roku wyprodukowano ponad 5 milionów SUV’ów a w roku bieżącym już ponad 8 milionów. To pokazuje jak wielkie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju pojazdy. Jak zatem wybrać rodzinny samochód? Zachęcamy do dalszej lektury.

Samochód rodzinny musi być przede wszystkim bardzo bezpieczny. Nie interesuje nas tanie auto, które ma małe spalanie, bo prawdopodobnie nie będzie ono zbyt bezpieczne. Interesuje nas pojazd z wyższej półki. Firma KIA od kilku lat produkuje bardzo dobre samochody rodzinne. Są one tanie w eksploatacji, ale do tego bardzo bezpieczne i oczywiście wygodne. Istotny jest system pasów, który powinien być zintegrowany z komputerem. Najnowsze modele KIi oczywiście takie systemy posiadają i dlatego są one tak chętnie kupowane.

Rodzinny samochód? Dobrym wyborem będzie również Mercedes, BMW oraz Audi. Niestety, jednak te niemieckie maszyny kosztują ponad 40 tysięcy złotych, a nowe z salonu nawet pół miliona złotych. Są jednak najlepsze na świecie, ponieważ posiadają najnowocześniejsze zabezpieczenia oraz przede wszystkim systemy unikania kolizji. To bardzo ważne podczas podróży kiedy jedziemy z całą rodziną.

Auto rodzinne musi być przede wszystkim bezpieczne i masywne. My zachęcamy do wyboru japońskich lub niemieckich marek. W najnowszych rankingach to właśnie te dwa kraje niepodzielnie żądzą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.