Jak zaoszczędzić na zakupie samochodu?
Motoryzacja

Jak zaoszczędzić na zakupie samochodu?

Artykuł sponsorowany

Częstym rozwiązaniem, na jakie decydują się przedsiębiorcy to leasing. Jest to dość wygodna forma finansowania zakupu samochodu, gdyż nie musimy posiadać ogromnej kwoty, a za nieduży wkład własny i stałą ratę dostaniemy nowy samochód. Jednak nawet taka rata może spowodować spore uszczuplenie w portfelu. Dlatego przeglądając rynek usług motoryzacyjnych, znaleźliśmy ciekawe rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić sporą sumę.

Mowa tutaj o SmartPlanie Toyoty, który podobnie jak tradycyjny leasing opiera się na otrzymaniu nowego samochodu, w zamian za miesięczny czynsz. Jednak wnikając mocniej w szczegóły, w SmartPlanie, nie spłacamy pełnej kwoty samochodu, a jedynie opłacamy jego utratę wartości. Co to oznacza dla naszej kieszeni? Bardzo duże oszczędności.

Porównajmy sobie miesięczną kwotę spłaty, przy znanym ze swojej niezawodności modelu Yaris, a dokładniej Yaris Life z silnikiem 1,0 VVT-i:

Rata w tradycyjnym leasingu

677 zł netto

Rata w SmartPlanie:

Easy
250 zł netto

Comfort
450 zł netto
Jak widać gołym okiem, ceny są nieporównywalnie niskie w odniesieniu do zwykłego leasingu. W SmartPlanie, mamy nawet w najbogatszym pakiecie sporo mniejszą stawkę miesięczną. Pakiet Comfort oferuje nam:

  • Pełne ubezpieczenie samochodu,
  • Samochód zastępczy na wypadek awarii bądź stłuczki,
  • Obsługę serwisową w 62 autoryzowanych stacjach.

SmartPlan to prostsze i duże lepsze rozwiązanie, pozwalające płacić mniej lub wybrać lepsze auto przy porównywalnej wysokości raty:

Rata w tradycyjnym leasingu

Toyota Yaris Life 1,0 VVT-i – 677 zł netto

Rata w SmartPlanie Easy

Toyota Auris Active 1,33 VVT-I – 470 zł netto
Jak by nie patrzeć, oszczędność jest tutaj gwarantowana, a przecież o to nam chodzi. Nie trzeba przepłacać, aby mieć lepsze i bezpieczniejsze auto.

smart-plan-toyota2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.